Steam ve CCleaner

imfrezzyguys

Kilopat
Arkadaşlar bu iki programı birlikte kullanmaya çekiniyorum. Takas ve Satın alma banı yiyorum. Bilgisayar ya da tarayıcıyı tanımamaktan bunu nasıl düzeltebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki programı iyicene bir temizle. Steam temp, appdata gibi klasörlerde bazı dosyalar bırakıyor onlarıda silmeyi ihmal etme. O klasörlerde CCleaner dosyalarınıda ara yoksa boş geç. Ondan sonra sistemine uygun sürümleri yeniden yükle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım dediğin şey şu ki çerezleride siliyorsun çerezleri silince chrome geçmişleri ve çerezleride silindiği için steam üyelik bilgilerinde siliniyor. Tekrar steam girince bilgilerini tekrardan yazıyorsun e-mail hesabına kod geliyor ve yeni bilgisayardaymış gibi görünüyorsun. Ardından 1 hafta sanırım alışveriş yapamıyorsun. Buna engel olmak için ben çerezleri ve geçmişi silmiyorum diğer şeyleri siliyorum sende öyle dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı