Steam ve Epic Cadılar Bayramı indirimlerinden ne alacaksınız?

Yazdıklarını dikkate aldım. Black Desert'i 2 TL diye ekledim zaten. 2 TL'nin değeri ne ki 2 saat oynasam bile denedim derim belki sarar. Direksiyon setim yok. Birkaç oyunu daha iyi oynamak içinde almak istemem. Çok para. Mausle oynayabildiğim kadar oynarım. Yine de zevk verir diye tahmin ediyorum. Witcher'ı da tüm seriyi oynamak istediğimden alıyorum. ETS de tam rahatlamalık oyun. Stresli ülkede ilaç resmen. Cities Skylines konusunda haklısın gibi geldi. Ama hala karasızım. 47 TL gidecek. Şimdilik kalabilir ileride alırım. Detroit'te bütçeyi çok zorlayanlardan aynı anda 200 TL'lik alışveriş yapmak sarsar ekonomiyi. İlerleyen zamanlarda illa düşer diye tahmin ediyorum. Görüşlerin için teşekkürler.

Black Desert MMO oyun ve bir yerden sonra ilerlemek için para vermen gerekecek bana sorarsan o 2 TL'ye CS:GO'da skin bile alsan Black Desert'ten daha yararlı olur :D . Cities almak yerine biraz daha ekleyebilirsen New World alabilirsin craft sistemi gerçekten güzel bir MMO ancak 109 TL. Ben hayatımda hiç assetto oynamadım ama direksiyon seti olmadan sarmadığını söylemiştiler oynayan arkadaşlar, ETS konusunda tamamen haklısın hatta şu an beklemen bile hata direk satın almalısın bence.
Bunlar dışında herkese hitap eden önereceğim uygun fiyatlı oyunlar bunlar:
Left 4 Dead 2
Resident Evil 4,5 (grafik takıntın yoksa efsane sarar bu 2 oyun)
BioShock veya Batman seti.
Stardew Valley.
Half-Life 2 (indirime girince)
Tes v Skyrim.
Dishonored.
Assassin's Creed 2
Call of Duty Black Ops 1 ve MW serisi (hangisine paran yeterse)
Witcher 3'ün DLC'lerini de alman bence daha faydalı olacak çünkü DLC'ler öyle küçük bir ek paket gibi değil resmen ayrı bir oyun olarak geliyorlar o yüzden.

Black Desert MMO oyun ve bir yerden sonra ilerlemek için para vermen gerekecek bana sorarsan o 2 TL'ye CS:GO'da skin bile alsan Black Desert'ten daha yararlı olur :D . Cities almak yerine biraz daha ekleyebilirsen New World alabilirsin craft sistemi gerçekten güzel bir MMO ancak 109 TL. Ben hayatımda hiç assetto oynamadım ama direksiyon seti olmadan sarmadığını söylemiştiler oynayan arkadaşlar, ETS konusunda tamamen haklısın hatta şu an beklemen bile hata direk satın almalısın bence.
Bunlar dışında herkese hitap eden önereceğim uygun fiyatlı oyunlar bunlar:
Left 4 Dead 2
Resident Evil 4,5 (grafik takıntın yoksa efsane sarar bu 2 oyun)
BioShock veya Batman seti.
Stardew Valley.
Half-Life 2 (indirime girince)
Tes v Skyrim.
Dishonored.
Assassin's Creed 2
Call of Duty Black Ops 1 ve MW serisi (hangisine paran yeterse)
Witcher 3'ün DLC'lerini de alman bence daha faydalı olacak çünkü DLC'ler öyle küçük bir ek paket gibi değil resmen ayrı bir oyun olarak geliyorlar o yüzden.
Tavsiyelerin için saol. Değerlendirmeye alacağım. Witcheri dlclerle alacağım aynen yorumlarda da başka oyun daha yapmışlar diyordu.

Geri
Yukarı