Banka/Kart Steam ve Epic Games'te kullanmak 18 yaş altı hangi banka kartını önerirsiniz?

willthedang

Zeptopat
Daha fazla  
arkadaslar merhaba, steam ve epic games'ten harcligim ile oyun alabilmek icin banka karti cikartmak istiyorum. 18 yas altindayim. Ayrica mobil bankacilik ile IBAN ile para da gonderebiliyim istiyorum. Siz hangi bankayi kullaniyorsunuz? Bir oneriniz var mi? Isbankasi sikintiliymis ve kisitlamaliymis diye duydum. En cok Garanti, Enpara, ve NKolay duydum. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.

Arkadaşlar merhaba, Steam ve Epic Games'ten harcligim ile oyun alabilmek icin banka karti cikartmak istiyorum. 18 yas altindayim. Ayrica mobil bankacilik ile IBAN ile para da gonderebileyim istiyorum. Siz hangi bankayi kullaniyorsunuz? Bir oneriniz var mi? İş Bankası sikintiliymis ve kisitlamaliymis diye duydum. En cok garanti, Enpara, ve N Kolay duydum. Yardimci olursaniz sevinirim. Teşekkürler.

Nays veya para kullanabilirsiniz.

Teşekkürler. Nays 18 yas altında açabildiniz mi? İş Bankası çok kısıtlı diyorlar.
18 yaş altı için veli onayı gerekiyor.
18 yaşından küçüklere ilk imza adında hesap açılıyor ve evet kısıtlamalar mevcut.
Ama açtıktan sonra İş bankasını kullanmak yerine Nays’ı kullanabilirsiniz. Ön ödemeli kart kabul etmeyen yerlerde banka IBAN’ınıza atıp alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı