Steam ve internet üzerinden alışveriş için hangi kart tercih edilmeli?

189913

Kilopat
Makaleler
1
Tercihim normalde İninal karttı fakat forumda bazı iletiler dolayısıyla fikrim değişti.
Genel olarak harcama yapabileceğim yerler Steam'dır oyun satın almak için kullanacağım ideal bir kart arıyorum. Aynı şekilde Hepsiburada gibi mağazalardada yani internette her yerden alışveriş yapabileceğim ininal kart'dan daha iyi bir kart var mı?

Benim kredi kartı gibi kartlarla işim olmaz, içine para yüklensin ve netten alışveriş yapsın yeter.
Zaten sırf hak yememek için bir kaç aydır korsan oynamıyorum bir an önce iyi bir kart alıp düzinelerce oyun almak istiyorum ve "buna en uygun kart nedir?" sorusunun cevabını arıyorum.

Benim kredi kartı gibi kartlarla işim olmaz, içine para yüklensin ve netten alışveriş yapsın yeter.
Zaten sırf hak yememek için bir kaç aydır korsan oynamıyorum bir an önce iyi bir kart alıp düzinelerce oyun almak istiyorum ve "buna en uygun kart nedir?" sorusunun cevabını arıyorum.
Benim kendi kullandığım kartı yazdım yurkarıda. Steam'den ve internetten alışveriş yapabiliyorsun. Aylık, yıllık ayrı bir masrafı bir şeyi yok. Kartta 50 Lira yükledin 51 Liralık ürün alamıyorsun. Kredi kartı ile bankamatik kartının arasındaki farkı araştır anlarsın zaten.

Kesinlikle param kart. Ben hem ininal hem param kart kullanıyorum. Param kart sadece kurye bedeli alıyor.

2-3 yıldır bu tarz şeyler için Enpara kullanıyorum, çok pratik bir arayüzü var ve hiç bir masrafı da yok.

İninal kart hakkında ne duydun bilmiyorum ama sanal kart oluşturup kullanabilirsin; o hesaba ne kadar atarsan o kadar kullanabilirsin. Eğer 18 yaş altı isen de bynogame yeni bir kart çıkardı o da arkadaşın dediği param kart diye geçiyor. Eğer hali hazırda bankamatik kartın varsa başka bir kart almak senin keyfine kalmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı