Steam Ve Origin Download Hızı

Kissaki

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci İngiliz Ve Edebiyatı
Hepinize selam arkadaşlar Steam ve Origin kullananlar için bir sorum olacak. Öncelikle sorunun sebebini açıklayayım ben Steam'den sabit 3MB/s ve Origin'den sabit 4MB/s ile indiriyorum. Türkiye şartlarında bir çok insan için bunun büyük bir hız olduğunun farkındayım ama bir çok yaptığım testte ortalama 30MB/s ile indirmem gerektiği ortada Steam veya Origin'de herhangi bir şekilde indirme hızı kısıtlaması yok ve indirme sunucusu olarak Türkiye seçili.

Şimdi sormak istediğim soru şu bu indirme hızım Steam ve Origin'in kısıtlaması yüzünden mi yoksa bende mi bir sıkıntı var Turkcell fibernet kullanıyorum sizlerin indirme hızları genelde ne oluyor aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Megabit-megabyte karıştırıyor olabilir misiniz? Fiber bağlantınızdaki 25mbit ile saniyede 3-4 megabyte indirebilirsiniz zaten. Hız testlerinde elde ettiğiniz 30 megabit olması gerekir. Siz onu megabyte olarak düşündüğünüz için karıştırdınız sanırım.

Haklısınız teşekkür ederim hata yaptığımı gördüm ama 100 megabit hız sunan internet sağlayıcısı en azından 10-11 megabayt indirme hızı sunması gerekiyor gerçi 9 yıldır TTNET müşterisi olarak şuan oldukça mutluyum sanırım 5G geçişi ile birlikte internet hızımız Dünya genelinde ortalama seviyeye gelebilir tabi birde önce AKK halledilmesi gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı