Steam voice chat mikrofon etkinleşmiyor

SuppleWaif7

Hectopat
Birkaç gün önce kendi kendine oldu bu durum. PC'yi açtım Steam'de grup sohbetine girdiğimde mikrofonu etkinleştiremedim. Diğer uygulamalarda, Discord'da, oyunlarda vs sorun yok sadece Steam'de var. Farklı bir PC'den girdiğimde mikrofon sorunsuz çalışıyor. Bilgisayarımdaki steam.exe ve apps hariç tüm dosyalarım silip tekrar açtım, kısa bir güncelleme yaptı ama yine düzelmedi. Mikrofon izinleri kısmında da Steam'i göremiyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• ses.PNG
    ses.PNG
    29,5 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba. Ben yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek istiyorum açıkçası. Sadece bilmek istediğim şey şu ki, steam platformasında yabancı oyuncularla Sesli Sohbet edebileceğim bir özelliğe sahip mi?

Bu arada benim bildiğim tek şey sohbet edebiliyorsun ama sesli sohbeti bilmiyorum.

Merhaba. Ben yabancılarla konuşarak İngilizce öğrenmek istiyorum açıkçası. Sadece bilmek istediğim şey şu ki, Steam platformasında yabancı oyuncularla sesli sohbet edebileceğim bir özelliğe sahip mi?

Bu arada benim bildiğim tek şey sohbet edebiliyorsun ama sesli sohbeti bilmiyorum.

Evet, arkadaş listesinden arkadaşınız ismine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ altında mikrofon tuşuna basarsanız sesli sohbet başlatabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaş listesinin en altında bulunan grup sohbetleri kısmındaki "+" baloncuğuna tıkladığınızda, Discord'daki gibi sohbet kanalı oluşuturup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Bu arada sorunu çözdüm, mikrofon gizlilik ayarlarından "masaüstü uygulamalarına izin verin " kısmı zaten açıktaydı, bir aç-kapa yapayım dedim. Sorun çözüldü, teşekkürler geleneksel yöntemler :D

Dosya Ekleri

• açkapa.PNG
    açkapa.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 22
Evet, arkadaş listesinden arkadaşınız ismine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ altında mikrofon tuşuna basarsanız sesli sohbet başlatabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaş listesinin en altında bulunan grup sohbetleri kısmındaki "+" baloncuğuna tıkladığınızda, Discord'daki gibi sohbet kanalı oluşuturup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Bu arada sorunu çözdüm, mikrofon gizlilik ayarlarından "masaüstü uygulamalarına izin verin " kısmı zaten açıktaydı, bir aç-kapa yapayım dedim. Sorun çözüldü, teşekkürler geleneksel yöntemler :D
Dostum bu arada oyunları steam'den mi alıyorsun Sen?

Daha ucuz satın alabileceğim siteler biliyor musun?

Little Night 2 oyununu satın almayı düşünüyorum ama fiyatı şu anda 19.95 neredeyse 20 dolar.

Dostum bu arada oyunları Steam'den mi alıyorsun sen?

Daha ucuz satın alabileceğim siteler biliyor musun?

Little night 2 oyununu satın almayı düşünüyorum ama fiyatı şu anda 19.95 neredeyse 20 dolar.

Genellikle Steam'den alıyorum ama almadan önce www.enucuzoyun.com, playstore.com a falan da bakıyorum daha ucuzunu bulmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı