Çözüldü Steam Windows 11'de donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LADES312

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarımda Windows 11'e geçtiğimden beri Steam'de takılmalar donmalar yaşıyorum. Kütüphanede, mağazada aşağı kaydırdıktan sonra dunuyor 10 15 saniye sonra tekrar kaydırıyorum ve tekrar donuyor ama sadece görünen kısım donuyor. Yukarıda kütüphane profile falan tıklıyorum ama o da mağaza gibi tıkladığım da açılması 2 3 dakika sürüyor ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 ilk yüklediğim de hızlıydı. Hatta oyunlar da ciddi performans artışı gördüm. Gel gelelim Windows 11'e gelen küçük güncellemeler ile yine performansta düşüşler - yavaşlama - takılmalar olmaya başladı. Hatta yeniden başlatma hızında bile yavaşlıklar yaşamaya başladım. Dosya açma tepki süresi bile aşırı değişti. Sizdeki sorunun çözümü tam olarak bilemesem de bende CS:GO açılma süresi neredeyse 1 dakika uzadı. Steam'de donmalar yaşamadım fakat takılmalar çok oluyor. :(

Steam.exe ve SteamApps klasörü hariç her şeyi silin. Steam.exe'yi çalıştırın. Steamui hatası alırsanız da bunu uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam.exe ve SteamApps klasörü hariç her şeyi silin. Steam.exe'yi çalıştırın. Steamui hatası alırsanız da bunu uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptım fakat bir şey değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı