Steam Windows 8'de hala kullanılabiliyor

Beospie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 8.1 kullanan birisiyim. 2023 yılının başlarında Steam Windows 8'in Steam'den çekilmesine... Gün kaldı diyerek beni daha yüksek bir sürüme geçirmem için uyardı. Ben de tabii geçmedim. Daha zaman çok vardı. Ardından 1 Ocak oldu ben hala yükseltmemiştim ben cidden gidiceğini beklerken yarınki gün Steam'de şu mesajı gördüm. Steam'in Windows 8'den çekilmesine 0 gün kaldı yazıyordu. Herhalde bir bug oldu sandım Steam'i birkaç kere kapa aç yaptım ama hala böyleydi. Üstünden 18 gün geçti ve hala 0 gün kaldı diyor. Bu neden böyle, internette herkes çekildiğini söylüyor ama ben hala Windows 8 üzerinden Steam'e giriş yapabiliyorum.

Aranızda bu durumu yaşayan başkaları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işletim sistemine sahip bilgisayarlar internete bağlıyken kötü amaçlı yazılımlara ve yaması çıkmayacak diğer açıklara gebedir. Olası kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızın, Steam'in ve oyunların kötü çalışmasına veya çökmesine neden olabilir. Bu kötü amaçlı yazılımlar ayrıca Steam hesabınıza veya diğer hizmetlere ait bilgilerinizi çalmak için kullanılabilir.

Windows 7 kullanıyorum Steam hala açılıyor. Güncellemediler.

Bu konuda yazdığım durum hala devam ediyor:

Yeni konular

Geri
Yukarı