Steam Witcher 3 Açılmama Sorunu

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar bugün Witcher 3'ü yeniden kurayım dedim yeni ekran kartı aldığım için. Şöyle bir sorunla karşılaştım; Witcher 3'ün oyna butonuna basıyorum, 1-2 saniye bekliyorum açılacak gibi oluyor, oyun kesinlikle açılmıyor, oyunda görünüyorum, yaklaşık 2-3 saniye sonra zaten Steam durumuma baktığım da "Witcher 3 Oynuyor" değil de "Çevrimiçi" yazdığını fark ediyorum, sebebi nedir?

Arkadaşlar bugün Witcher 3'ü yeniden kurayım dedim yeni ekran kartı aldığım için. Şöyle bir sorunla karşılaştım; Witcher 3'ün oyna butonuna basıyorum, 1-2 saniye bekliyorum açılacak gibi oluyor, oyun kesinlikle açılmıyor, oyunda görünüyorum, yaklaşık 2-3 saniye sonra zaten Steam durumuma baktığım da "Witcher 3 Oynuyor" değil de "Çevrimiçi" yazdığını fark ediyorum, sebebi nedir?
Steam'den dosyaları doğrula. Belki indirirken eksik indirmiş olabilir.

Steam'den dosyaları doğrula. Belki indirirken eksik indirmiş olabilir.
Aklıma direkt o geldi onuda yapmama rağmen aynı sonucu aldım, birdaha deniyeceğim sizin için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Paylaşın.
Raporu çıkardım, Google Drive'a yükeyip buraya atacağım.

Son düzenleme:
Dosyayı herkese erişilebilir kılar mısınız?
Şuan olmuş olması gerek.
Sorun nedir?
Henüz cevap vermediniz, beklemedeyim hala. Bir sorun mu var?
@Recep Baltaş birde siz baksanız?
Arkadaşlar biri ilgilense sorun ile. Oyuna giremiyorum bir hevesle indirdim ama.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı