Steam workshop dosyası çok yer kaplıyor

Omer743

Decapat
Daha fazla  
Yeni M.2 SSD satın aldım ve normal SSD de bulunan oyunlarımı M.2'e aktarıyordum fakat aktarırken workshop dosyasının 40 GB olduğunu fark ettim ve içindeki dosyalardan ne sileceğimi bilmiyorum. Steam'de oyunlara sağ tıklayıp özelliklerinden atölye kısmına girdim ve abone olduklarımdan çıktım fakat bir şey değişmedi. Zaten hepsi 20 MB falandı ve gereksiz olanları silmek istiyorum. Hangilerini silmem gerek? Çok fazla dosya var ve pek bir şey anlamadım.

1698934728652.png

Hocam bu programı indirip klasörlerin ve oyunların boyutlarını düşürebilirsiniz. Özellikle workshop dosyalarının sıkıştırması kötü olacağından, neredeyse 2 kat veya daha daha az alan kaplayabilirler.

--> CompactGUI <--

Hocam bu programı indirip klasörlerin ve oyunların boyutlarını düşürebilirsiniz. Özellikle workshop dosyalarının sıkıştırması kötü olacağından, neredeyse 2 kat veya daha daha az alan kaplayabilirler.

--> CompactGUI <--
Ya uygulamaya gerek yok diye düşünüyorum aslında sadece hangi dosyaları silmem gerekiyor onu bilmem lazım çünkü bu workshop dosyaları Squad için oluşturulmuş fakat orda da atölye dosyası indirmedim.Görseldeki dosyalar workshop dosyasının içinde fazlasıyla yer kaplayan dosyalar fakat ne işe yaradıklarını bilmiyorum,sildiğimde oyunlarda bir sorun çıkartır mı silsem sorun olur mu bilmiyorum.
1698935740402.png

Ya uygulamaya gerek yok diye düşünüyorum aslında sadece hangi dosyaları silmem gerekiyor onu bilmem lazım çünkü bu workshop dosyaları Squad için oluşturulmuş fakat orada da atölye dosyası indirmedim. Görseldeki dosyalar workshop dosyasının içinde fazlasıyla yer kaplayan dosyalar fakat ne işe yaradıklarını bilmiyorum, sildiğimde oyunlarda bir sorun çıkartır mı silsem sorun olur mu bilmiyorum.
Eki Görüntüle 2000355

Atolye modlarını silerseniz sorun çıkmaz. Eğer aboneyseniz otomatik yüklenirler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı