Steam Workshop Downloader'dan dosya indirilmiyor

RockstarFoxy

Decapat
Daha fazla  
Download tuşu çıkmıyor Garry's Mod adlı oyun için mod indirecektim resim aşağıda.

İndireceğim dosya https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2812585895

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır dostum, CMD açıldığı anda kapanıyor. Sorunu oyunu steamdanda (2. kez satın almış oldum) satın alarak çözdüm. Modları indirdin steamdakini iade ettim, Epic Games'deki mod yerine attım. Böylece çözüldü.

Bende de oldu bu sorun klasör yolunu değiştirdim çözüldü önceden kurduğum yol çok uzundu direk indirilenlere kurdum. Ve içindeki dosyanın içeriğinin boş olması gerekiyor sanırım ona da dikkat edin. Fakat benim sorunum farklı download yaparken şöyle bir hata veriyor.
Error! Download item 2293497263 failed (failure).

O kadar o kadar uğraşmaya gerek yok, steamworkshopdownloader.io olan site çok bozdu, saçma sapan cmd programları indirtip bir ton işlem yapmaya çalışıyor, bir kaç arkadaşıma virüs girdiğini iddia etti. Muadili çok başarılı burayı kullanın. Umarım link atmak yasak değildir. Http:'den sonra boşlukları birleştirin. http: //steamworkshop.download/

O kadar o kadar uğraşmaya gerek yok, steamworkshopdownloader.io olan site çok bozdu, saçma sapan cmd programları indirtip bir ton işlem yapmaya çalışıyor, bir kaç arkadaşıma virüs girdiğini iddia etti. Muadili çok başarılı burayı kullanın. Umarım link atmak yasak değildir. Http:'den sonra boşlukları birleştirin. http: //steamworkshop.download/

Bilip bilmeden siteye sallama dostum, adamlar keyiflerine göre kapatmadılar siteyi Valve kapattırdı...

Bilip bilmeden siteye sallama dostum, adamlar keyiflerine göre kapatmadılar siteyi Valve kapattırdı...
Bilip bilmemekle bir alaksı yok bunun. Kimin veya neyin kapattırdığı da beni alakadar etmiyor. Site çok bozdu dedim, cmd programları indirtip karmaşık işlemler yaptırıyor dedim. Bunu neden kafana taktın anlamadım. Valve kapattırmadı da demedim. Elbette ki onlar kapattırmıştır başka kim olacak. Neyse teşekkürler.

Bilip bilmemekle bir alaksı yok bunun. Kimin veya neyin kapattırdığı da beni alakadar etmiyor. Site çok bozdu dedim, cmd programları indirtip karmaşık işlemler yaptırıyor dedim. Bunu neden kafana taktın anlamadım. Valve kapattırmadı da demedim. Elbette ki onlar kapattırmıştır başka kim olacak. Neyse teşekkürler.
Anlama sıkıntın mı var knk, diyorum ki adamlar seni sinir etmek için yapmadılar diyorum, Valve workshop downloader sitesinin çalışmasını engelledi ve bunun yüzünden de sitede mod indirilememeye başladı :D? Siteyi tamamen kapatmak yerine alternatif tek çözüme yönlendiriyorlar seni, sen ona bile laf atıyorsun .d

Kaç yıldır oyunculara hizmet eden site neden bir anda işlevini yitirsin :d? komplo teorisyeni misin dostm, valv onlara para verdi de bu yüzden mi siteyi kapattılar sanıyorsun .d???

Bari tamam bilmiyorum de hala cevap vereceğine

Anlama sıkıntın mı var knk, diyorum ki adamlar seni sinir etmek için yapmadılar diyorum, Valve workshop downloader sitesinin çalışmasını engelledi ve bunun yüzünden de sitede mod indirilememeye başladı :D? Siteyi tamamen kapatmak yerine alternatif tek çözüme yönlendiriyorlar seni, sen ona bile laf atıyorsun .d

Kaç yıldır oyunculara hizmet eden site neden bir anda işlevini yitirsin :d? komplo teorisyeni misin dostm, valv onlara para verdi de bu yüzden mi siteyi kapattılar sanıyorsun .d???

Bari tamam bilmiyorum de hala cevap vereceğine
Sen değişik misin? Neden bir üstte yazdığını daha süslü kelimelerle söylüyorsun? Böyle yazınca daha mı havalı oluyor. Israrla söylüyorum, beni A-LA-KA-DAR etmez kimin kapattırdığı. Alternatif site buldum oradan indirin yardımım olsun diye linkte attım, siteye de kendi çapımda serzenişte bulundum. Ne zoruna gitti ulan bu kadar? Babanın oğlunun sitesi mi? Site sahipleri bile senin kadar dertlenmemiştir. Gelmişte bana bir üstte kısa yazdığını uzun uzun anlatmaya çalışıyor 😅, Sen yazdıklarımı tekrar oku idrak yolların enfeksiyon kapmış senin. Bana çamur atmadan önce ellerini sil. Saygılar birader. 😉

Sen değişik misin? Neden bir üstte yazdığını daha süslü kelimelerle söylüyorsun? Böyle yazınca daha mı havalı oluyor. Israrla söylüyorum, beni A-LA-KA-DAR etmez kimin kapattırdığı. Alternatif site buldum oradan indirin yardımım olsun diye linkte attım, siteye de kendi çapımda serzenişte bulundum. Ne zoruna gitti ulan bu kadar? Babanın oğlunun sitesi mi? Site sahipleri bile senin kadar dertlenmemiştir. Gelmişte bana bir üstte kısa yazdığını uzun uzun anlatmaya çalışıyor 😅, Sen yazdıklarımı tekrar oku idrak yolların enfeksiyon kapmış senin. Bana çamur atmadan önce ellerini sil. Saygılar birader. 😉
çözüm ararken kavgaya denk geldim :D

Siteye baktım artık direkt olarak site üzerinden dosya indirme servisi vermedikleri yazıyordu.
Eki Görüntüle 1444214
Burada nasıl yapacağınızı yazmışlar bu adımları takip ederek dosyayı indirebilirsiniz.

Hocam bu linkten dosyayı indirin. https://steamcdn-a.akamaihd.net/client/installer/steamcmd.zip ardından indirdiğiniz dosyayı bir klasöre atın ve çalıştırın bu ekranı gördükten sonra login anonymous yazın.
Eki Görüntüle 1444221
Ardından indireceğiniz dosyanın linkini almak için.
Buraya linki yapıştırın yapıştırdıktan sonra yes tuşuna basın ondan sonra indirme linki çıkacaktır.

Eki Görüntüle 1444224

Copy tuşuna basarak indirme linkini kopyalayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1444225
Linki yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır dosyanız indirilmeye başlayacak.
Eki Görüntüle 1444226

İndirdiğiniz dosya oluşturduğunuz klasörün steamapps/workshop/content içinde olacaktır.

Hocam konu eski ama bende yapıştırılmıyor nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı