Steam ya da Epic'ten oyun önerisi

Assassin's Creed serisi çok güzel ama baştan oynaman lazım. O yüzden önerim metal Gear Solid v: Phantom Pain.

Hocam bu oyunda koldan klavyeye geçiş ayarını bulamadım. Oyunu hep kol üstünden oynatmaya çalışıyor ayarı nerede biliyor musun?
İade ettim başlangıcı çok kötüydü.

Son düzenleme:
Merhabalar, indirimlerle oyun almak istiyorum ama güzel bir şey bulamadım. Epic bütçe Max 30 TL Steam için 60 TL'ye kadar ödeyebilirim.
Tek oyunculu sistem isteyen şeyler olabilir. Online çok sevmiyorum. Önerileriniz var mı? Epic kuponla 90 TL'lik oyun alınabiliyor.

Bütçeye uymasada ben yine de Bannerlord'u tavsiye etmek istiyorum çünkü şu an da çıktığında beri en düşük fiyatta ve 60 liraya değer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca offline olarak uzun saatler geçirebilirsiniz. Aklınız bir köşesinde bulunsun.

Bütçeye uymasada ben yine de Bannerlord'u tavsiye etmek istiyorum çünkü şu an da çıktığında beri en düşük fiyatta ve 60 liraya değer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca offline olarak uzun saatler geçirebilirsiniz. Aklınız bir köşesinde bulunsun.

Hocam şimdi baktım oyunun 3’üncüsüne ama genel olarak kaç saat hikaye oynarım eğlenir miyim hiç bilmiyorum. Mantığını bile bilmiyorum ama ilgimi çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı