Steam yarıda kesilen oyunu yeniden yüklüyor

Ahmet023

Decapat
Merhaba, Steam 68 GB yüklediğim oyunu güncellemeyi durdur demediğim için sıfırlamış oyunun birçok dosyası duruyor. Bu yüzden oyunu yeniden yükleye bastığım zaman depolama alanım yetmiyor. Bütün oyun dosyalarını silip tekrar yüklemem mi gerek yoksa dosyaları doğrulatmanın bir yolu var mı?

Oyun dosyalarını doğrulatmayı denediniz mi? Kütüphaneye girin oyuna sağ tıklayın ve "yerel dosyalar" kısmından doğrulatın.

Yerel dosyalar kısmı yok oyun bana tekrar yükletiyor kendini ve depolama alanım yetersiz.
Yerel dosyalar kısmı yok oyun bana tekrar yükletiyor kendini ve depolama alanım yetersiz.

İnternetim ortalama bir internet hızından kat kat daha yavaş çok önemli bu indirme 68 GB yaklaşık 1.5 günümü aldı yüklemesi bu yüzden kesinlikle dosyaları doğrulatmalıyım.

İnternetim ortalama bir internet hızından kat kat daha yavaş çok önemli bu indirme 68 GB yaklaşık 1.5 günümü aldı yüklemesi bu yüzden kesinlikle dosyaları doğrulatmalıyım.

Sağ tık > Özellikler > Yerel dosyalar butonu yoksa oyun dosyalarının doğrulayamazsınız, baştan yüklemeniz gerekiyor. Yarıda kesilen indirmedeki dosyaları bulup onun üstüne de indirmeye devam edebilir.

Sağ tık > özellikler > yerel dosyalar butonu yoksa oyun dosyalarının doğrulayamazsınız, baştan yüklemeniz gerekiyor. Yarıda kesilen indirmedeki dosyaları bulup onun üstüne de indirmeye devam edebilir.

Birçok şeyi silerek yerel dosyalar butonunu indir yazısına tıklayarak açtım fakat yerel dosyaları açmasına rağmen herhangi bir şekilde indirmeyi sıfırlayıp kaldığım yerden devam edemiyorum.

Birçok şeyi silerek yerel dosyalar butonunu indir yazısına tıklayarak açtım fakat yerel dosyaları açmasına rağmen herhangi bir şekilde indirmeyi sıfırlayıp kaldığım yerden devam edemiyorum.

Tekrar yükle butonuna basınca dosyaları algılayıp kaldığı yerden devam etmesi lazım aslında. Yerel dosyalarda oyunun dosyaları gözüküyor mu? Gözüküyorsa dosyaların boyutu ne kadar? Kontrol edin. Şu konumda oluyor değiştirmediyseniz:

Steam oyunlar dosya konumu.png

Sildim yeniden yüklüyorum 1 hatama 1.5 günlük emeğim boşa gitti mental damage yedim konuyu çözüme kavuşturamadım fakat yardımlarınız için teşekkür ederim.
Tekrar yükle butonuna basınca dosyaları algılayıp kaldığı yerden devam etmesi lazım aslında. Yerel dosyalarda oyunun dosyaları gözüküyor mu? Gözüküyorsa dosyaların boyutu ne kadar? Kontrol edin. Şu konumda oluyor değiştirmediyseniz:

Eki Görüntüle 1093073

O şekilde idi zaten ama Steam içinde 0 KB olarak gösterdiği için daha fazla zorlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı