Steam yaz indirimi 2021 rozeti nedir?

Aeklink

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Antalya
Az önce bir oyunda rozet işlediğimde verdi. Nedir bu rozet ve kartları nasıl kazanılır? Pazarda satışı veya alışı mümkün değil.

yazr.JPG

Şimdi bir rozet daha işledim. Yine verdi.

yazr2.JPG

Son düzenleme:
Gizemli kartlar yaz veya kış indirimlerinden önce düşer. Rozeti ise indirim başladığında işlenebilir olacak.
Peki hocam eğer kartlarımı biriktirip yaz indirimleri başlayınca işlersem bana ekstra bir şey kazandıracak mı?
Geçen senelerde olan jeton sistemi gibi?
Yani yaz indirimi başlayınca artık rozet işleyince gizemli kart vermeyecek mi?

Peki hocam eğer kartlarımı biriktirip yaz indirimleri başlayınca işlersem bana ekstra bir şey kazandıracak mı?
Geçen senelerde olan jeton sistemi gibi?
Yani yaz indirimi başlayınca artık rozet işleyince gizemli kart vermeyecek mi?

Rozetten veya düşen kartlardan başka bir şey kazandırmaz diye hatırlıyorum. Jeton sistemine de pek benzemiyor. Tek artısı indirim gelince kartların satılabilir veya işlenip rozete dönüştürülebilir olması. Yaz indirimi başlayınca daha gizemli kart vermiyor diye hatırlıyorum, ama onu tam hatırlayamadım.

Rozetten veya düşen kartlardan başka bir şey kazandırmaz diye hatırlıyorum. Jeton sistemine de pek benzemiyor. Tek artısı indirim gelince kartların satılabilir veya işlenip rozete dönüştürülebilir olması. Yaz indirimi başlayınca daha gizemli kart vermiyor diye hatırlıyorum, ama onu tam hatırlayamadım.
Hocam gizemli kartların tanesi kaç tl olur?

Geri
Yukarı