Steam yaz indirimi tavsiyeleri

CelalTuzun

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba ilk defa böyle bir şey yapıyorum kusurum varsa özür dilerim.En sonda bazı oyunları daha ucuza almanızı sağlayacak 2 yol göstereceğim aklınızda oyunlar varsa direk en alta gidebilirsiniz.

Valve Complete pack: Burada eski valve oyunlarının çoğu var Portal Half Life 1-2 vs.Bu fiyata bir daha zor bulmanız. 48,72TL
store.steampowered.com

Save 96% on Valve Complete Pack on Steam

Stick Fight: The Game :Arkadaşlarla oynamalık çıtır çerez bir oyun çöp adamalarla savaşıyorsunuz. 4.00TL
store.steampowered.com

Save 60% on Stick Fight: The Game on Steam

Stick Fight is a physics-based couch/online fighting game where you battle it out as the iconic stick figures from the golden age of the internet.

Just Cause™ 3: Pek hikayesi yok ama can sıkıntısına birebir uçmalı kaçmalı aksiyon.Çerez fiyatına. 6,75TL
store.steampowered.com

Save 85% on Just Cause™ 3 on Steam

1688286993156.png

DLC'li: 7,54TL
1688287022910.png

Back 4 Blood:Left 4 dead'in yani hali gayet eğlenceli.Left 4 dead seven varsa kaçırmasın ama ben sıkılırım diyorsanız son günler 1 aylık gamepass yapıştırın arada bir kaç oyun daha oynarsınız. 49,80TL
store.steampowered.com

Save 80% on Back 4 Blood on Steam

ELDEN RING: Her listenin vazgeçilmezi ilk defa indirime girdi muhteşem bir ARPG oyunu oynayışlara bakıp karar vermenizi öneririm herkese hitap etmeyebilir. 489,90TL
store.steampowered.com

Save 30% on ELDEN RING on Steam

THE NEW FANTASY ACTION RPG. Rise, Tarnished, and be guided by grace to brandish the power of the Elden Ring and become an Elden Lord in the Lands Between.

God Of War: Kratos ve oğluya beraber mükemmel bir oynayış ve hikaye.Ayrıca sanırım Kratosun pcdeki tek oyunu. Kaçırmayın bir daha bu fiyata sony oyunlarını bulamayabilirsiniz. 197,40 TL
store.steampowered.com

Save 40% on God of War on Steam

Spiderman Remastered,Spiderman Miles Morales: Her ikiside benzer oynayışlara sahip sadece hikayeleri farklı.İçinizde minik bir Spiderman varsa alın oynayın. İkisininde fiyatı aynı. 334,33TL
store.steampowered.com

Save 33% on Marvel’s Spider-Man Remastered on Steam

store.steampowered.com

Save 33% on Marvel’s Spider-Man: Miles Morales on Steam

Days Gone: Last Of Us benzeri bana göre tek farkı Last Of Us gibi çarpıcı bir hikaye değil de daha çok aksiyon ve yıkım dolu bir oyun.Motorcu reisle zombilerle savaş. 108,57TL
store.steampowered.com

Save 67% on Days Gone on Steam

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition: Tam oynamadım ama kısaca kızıl saçlı ablayla robotların savaşı.Gizlilik desen var aksiyon desen var hikaye desen var bu fiyata kaçırmayın. 108,57TL
store.steampowered.com

Save 67% on Horizon Zero Dawn™ Complete Edition on Steam

UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu: Mükemmel bir oyun neden çünki tamamen Türkçe ve hikayesi de süper.Fiyatı diğerlerine göre biraz pahalı ama hakediyor. 299,40TL
store.steampowered.com

Save 40% on UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection on Steam

Mount & Blade II: Bannerlord: Hikayesini kendimiz belirlediğimiz istediğimiz gibi savaşıp hareket ettiğimiz.Daha çok rol yapma oyunu ama ustalaşırsanız mükemmel aksiyonlar yaşayacağınız bir oyun. Sanırım gamepasste de vardı. 209,99 TL
store.steampowered.com

Save 40% on Mount & Blade II: Bannerlord on Steam

Red Dead Redemption 2: Arthur amcayla mükemmel hikaye ve dolu dolu aksiyon.En iyi hikayeli oyunlardan biri.Sanki gerçekmiş gibi yaşayan kasabalar.Oynamamış olan varsa hemen alsın Rockstar çok sever zamları. 379,50TL
store.steampowered.com

Save 67% on Red Dead Redemption 2 on Steam

Winner of over 175 Game of the Year Awards and recipient of over 250 perfect scores, RDR2 is the epic tale of outlaw Arthur Morgan and the infamous Van der Linde gang, on the run across America at the dawn of the modern age. Also includes access to the shared living world of Red Dead Online.

1688288655752.png

Grand Theft Auto IV: Complete Edition: Şehrin soluk olmasını ve animasyonların bazılarını bir kenara bırakırsak hikayesi süper mekanikleri süper bi GTA oyunu.Rocktar şu ana kadar zam yapmadı ama bence artık yapar. 32,70TL
store.steampowered.com

Grand Theft Auto IV: Complete Edition on Steam

Grand Theft Auto V: Hikayesi GTA 4 kadar beğenilmese de 3 karakterle oynanan klasik GTA oyunu oynamayan varsa alsın kesin zam gelir.İlk indirime girdiğinde 175 lira falandı sonra yükseldi fiyatı. 276,00TL
store.steampowered.com

Grand Theft Auto V on Steam

Mafia: Definitive Edition: Bence en iyi Mafia oyunu hikayesi çok güzel.Taksiciden mafyaya uzanan pek uzun olmayan bir hikayesi var.Bence kesin alın 3 oyunu birlikte de alabilirsiniz onlar 149,60TL.Sadece bu 90,65TL
store.steampowered.com

Save 65% on Mafia: Definitive Edition on Steam

store.steampowered.com

Save 60% on Mafia Trilogy on Steam

Assassin's Creed Serisi: Teker teker anlatmak yerine hepsini birden anlatmaya çalışacağım.Makineye bağlanık soyumuzdan gelen assasinleri(suikastçi) yönettiğimiz güzel bir oyun son oyunları biraz bozmuş olsa da çok güzel bir oyun kaçırmayın indirimden sonra hemen zam geleceğini düşünüyorum.Eğer eski oyunlarını daha çok seviyorsanız Assassin's Creed Mirage ön siparişte biraz tuzlu ama güzel Epic'te 849,TL
store.steampowered.com

Save 75% on Assassin's Creed Valhalla on Steam

store.steampowered.com

Save 80% on Assassin's Creed® Odyssey on Steam

store.steampowered.com

Save 85% on Assassin's Creed® Origins on Steam

store.steampowered.com

Save 75% on Assassin's Creed® Unity on Steam

store.steampowered.com

Save 70% on Assassin's Creed 2 on Steam

(Hoşuma gidenleri koydum gerisine steam üzerinden bakabilirsiniz)

Steam Franchise: Assassin's Creed

Fallout Serisi:Nükleer kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu.Pek bilgim yok oyunlarıyla ilgili ama beğeneni çok göz atabilirsiniz.(Gamepasste var)
store.steampowered.com

Fallout - Franchise Sale

1688289818560.png

Metro Serisi: Hikayesini nasıl anlatırım bilmiyorum ama çok sevdiğim bi seri bir tane oyununu 1 oturuşta bitirmiştim Epic bedava verdiği zaman.Neredeyse sudan ucuz 2 tane oyunu var diğeri de 2 çikolata parası. Kaçırmayın!

Steam Franchise: Deep Silver

1688290175002.png

1688290184075.png

1688290193328.png

Cyberpunk 2077:Geleceğin dünyasında V ile oynadığımız hikayeli aksiyon oyunu mükemmel bir oyun değil ama bu fiyatlara son oyunlarımız sevenine tavsiyem alsın. 399,50TL
store.steampowered.com

Save 50% on Cyberpunk 2077 on Steam

The Witcher® 3: Wild Hunt: Zamanında 12 lira olan eski milli oyun.Geralt abiyle Ciri'yi aradığımız aynı zamanda aşk yaşadığımız bir oyun son gelen grafik güncellemesiyle çok güzel oldu zam gelmeden kaçırmayın oynayın.Yaklaşık 20-25 saat süren bir hikayesi var. 74,99TL
store.steampowered.com

Save 70% on The Witcher® 3: Wild Hunt on Steam

İlk iki oyunu da çerez fiyatına alınır kaçırmayın:

Save 75% on The Witcher Trilogy on Steam

1688290668938.png

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition:Ben hiç oynamadım ama beğeneni çok bi bakın hoşunuza giderse atın cebe. 87,25TL
store.steampowered.com

Save 75% on The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition on Steam

1688290749399.png

Far Cry Serisi:Oynamak daha nasip olmadı ama son oyunu çok beğenildi.Hikayeli hayatta kalma oyunu craft falan yapıyonuz bazen hayvan avlıyonuz vs.
store.steampowered.com

Franchise - Farcry - Summer Sale

1688290957001.png

Şimdi gelelim nasıl ucuza alacağız oyunları.İki yol var:
İlki Resmi Dijital Oyun Kodu, Hediye Kartı ve Epin Satış Platformu burada bazı oyunlar steamdan daha ucuz ''etailextr5'' kodu ile %5 daha indirim yapıyor.
İkincisi ise çok daha kârlı:
NAYS uygulamasını indiriyorsunuz zorunlu değil ama benim linkimden kayıt olursanız hem size hem bana 20 TL geliyor.Sonra hesaba 200 TL atınca bir 20 TL daha geliyor.Steamde her 10 TL üzeri alışverişte %20 geri ödeme yapıyor.Dikkatli olun en fazla 100 lira geri ödeme alabiliyorsunuz.%20 geri ödeme sadece Steam ile sınırlı değil bu arada Epic Gamesi,Microsoft gibi yerlerde de var.

Ayrıca eğer oyuna bu kadar para vermem diyorsanız gamepass de alabilirsiniz 400 den fazla oyun var yukarıdaki oyunları bazıları da var game passte EA play de veriyor ayrıca.Bir bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nays için kendi yerinde hesap açılıyor değil mi? Yani ben Yapı Kredi kullanıyorum başka yerde hesap açmama gerek var mı? Buradan da devam edebilir miyim?

Yok sadece Nays'ta açılıyor. Ama eğer İş Bankası hesabınız varsa direkt giriş yapılıyor. Davet linkimden kayıt olursanız sevinirim ama zorunda da değilsiniz.

Geri
Yukarı