Steam yaz indiriminde 60 TL'ye alınabilecek oyun tavsiyesi

shinya1337

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçe 60 TL aşağıda belirttiğim oyunlar dışında oyun önerebilir misiniz?

Witcher 3.
Hearts of Iron 4.

Bunlar Steam kütüphanemde bulunan oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2, ATS, MGSV: Phantom Pain, Hitman 2...

Bu arada şey, seninle aynı işlemciyi kullanıyorum da RX 570 ile çok darboğaz yapıyor mu? Ekran kartı ve işlemci kullanımı ne durumda büyük oyunlarda?
Witcher 3, GTA 5 tarzı oyunlarda çok büyük bir drop yaşamıyorum ama Need for Speed gibi oyunlara gelince çok sıkıntı oluyor ya, yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum.

Tom Clancy Rainbow Six Siege alıp, Kalan Para İle Mortal Kombat X Alırsanız Efsane Bir Seçim Olur ,10 tl Bonusunuz var. 7-8 liranız artar onlada 75 TL Olup 7.30 tlye düşen o güzel Grafikli Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Adlı oyunu alabilirsiniz.

Tom Clancy Rainbow Six Siege alıp, Kalan Para İle Mortal Kombat X Alırsanız Efsane Bir Seçim Olur ,10 tl Bonusunuz var. 7-8 liranız artar onlada 75 TL Olup 7.30 tlye düşen o güzel Grafikli Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Adlı oyunu alabilirsiniz.
Mortal Kombat oyunları aile paylaşımımda var arkadaşım saolsun ve Rainbow Six Siege zamanında R7 240 ile 30 FPS'de drop yiyerek oynamıştım pek güzel bir oyun zevki aldığımı söyleyemem.

Sizce hades, Fall Guys gibi oyunlar varken abartmadık mı biraz hocam?

Hocam Fall Guys çıktığından beri çekemedi beni kendine. 20 dk oynayıp kapatıyordum.

Hades ise benim için yalnızca oynanış odaklı bir oyun oldu. Silahlar arasından beğenebildiğim 2 tane falan olduğu için çok çeşitlilik sunamadı benim için.

Hollow Knight ise başka bir dünya, atmosferi, arkasında barındırdığı hikayesi, boss savaşı dinamikliği, bilinmeze gitme korkusu ve en önemlisi de müzikleri.

Herkesin oyun zevki farklıdır tabii benim için çok ayrı bir yeri olduğundan öneriyorum herkese.

Geri
Yukarı