Steam Yaz İndiriminde 7. Gün

Bu kartla başka nerelerden oyun alabiliyoruz? Bir de eline sağlık arkham. Bu konunun altında böyle indirimleri görenler paylaşsın. Çok güzel olur. Hatta sabit bir konu bile yapılmasından yanayım. "İndirimdeki Oyunlar" vs..

Aslında evet. Steam tamamen aklımdan çıkmıştı. Konu sabitlenip en üst başlıkta gün gün tüm oyunların indirimleri yazılabilir. Bu konuyu görmesem Gta gitmişti. :)

Raşit görmesin. Çok söver. :D

Yok hocam, benim satın aldığım Complate Edition. Yani içerisinde hem GTA IV hemde Episodes From Liberty City var. Yani normal GTA'nın 5 dolar olduğunu biliyordum. Ben ikisini de almak istedim. :)

Not : Gerçi Complate Edition'ın da fiyatı düşmüş de, sorun değil ya. :)

Tamam Beyler önemli değil yani konularım size kurban olsun ;) Siz oyun kaçırmayın yeter ki orjinal alın mutlu olun ama bu güzel sözleri ve fikri bana değil Recep abi, Burak Abi yada Ali abi ye iletseniz daha güzel olur :D

O kartınızı bence beklemenize gerek yok. Bir arkadaşım Migros'dan aldığı kartın içerisine yine aynı markette yükleme yaparak Playstore'dan alışveriş yaptığını söylemişti. Ben de o karttan alıp internet üzerinden alışveriş yaptım, Playstore'da geçerli olduğunu kulaktan duyma olarak biliyorum fakat bir araştırmanızda fayda var.

O kartınızı bence beklemenize gerek yok. Bir arkadaşım Migros'dan aldığı kartın içerisine yine aynı markette yükleme yaparak Playstore'dan alışveriş yaptığını söylemişti. Ben de o karttan alıp internet üzerinden alışveriş yaptım, Playstore'da geçerli olduğunu kulaktan duyma olarak biliyorum fakat bir araştırmanızda fayda var.

O kartı hepimiz biliyoruz. Ancak o kart ücret alıyor. Alışverişlerden para kesiyor ve aylık ücreti var. Bu kartın öyle bir durumu yok.

O kartı hepimiz biliyoruz. Ancak o kart ücret alıyor. Alışverişlerden para kesiyor ve aylık ücreti var. Bu kartın öyle bir durumu yok.

Alışverişlerden para kesmiyor ki? Sadece bir defa 5 TL ve kartta para varsa ayda 1 TL.

Payby.me Migros gibi bir yerden alınabilse onu alacağım ben de ama yok sanırım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı