Steam Yaz indiriminde GTA 5 Alınır mı?

aquaporcy

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15, Ryzen 7 7735HS, RTX 4050 140W, 24 GB 4800 MHz RAM
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Steam yaz indirimden online paketli bir GTA 5 satın almak istiyorum. Bana en mantıklı Premium Online Edition gibi geldi şu an 266₺. Benim bütçem 100₺ civarı üzerine 10₺ daha çıkabilirim. Bu 266₺'lik paket indirimde 110₺'nin altına düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde GTA'da %50 indirim oluyor. Bu sene ne olur bunu kimse bilemez fakat her zaman %50 civarında oluyor bazen daha az. Bence o kadar düşmez.

Genelde GTA'da %50 indirim oluyor. Bu sene ne olur bunu kimse bilemez fakat her zaman %50 civarında oluyor bazen daha az. Bence o kadar düşmez.
%50 indirimde GTA 5 89.90 oluyor ama 1.25m Online parası olan 92 küsur oluyor diye biliyorum. Paketler daha fazla indirime giriyor diye şey etmiştim acaba geçen indirimde gören falan var mı diye. Teşekkürler yine de.

%50 indirimde GTA 5 89.90 oluyor ama 1.25m Online parası olan 92 küsur oluyor diye biliyorum. Paketler daha fazla indirime giriyor diye şey etmiştim acaba geçen indirimde gören falan var mı diye. Teşekkürler yine de.
Rica ederim. Paketlere daha önce bakmadım ama oyun bu kadar iniyor. Yinede o paketin bu kadar düşeceğini sanmıyorum. Tabi ki sürpriz yapıp düşürebilirler de. Bekleyip göreceğiz. :D

170
Steam yaz indirimden online paketli bir GTA 5 satın almak istiyorum. Bana en mantıklı Premium Online Edition gibi geldi şu an 266₺. Benim bütçem 100₺ civarı üzerine 10₺ daha çıkabilirim. Bu 266₺'lik paket indirimde 110₺'nin altına düşer mi?
Şahsen bende var ancak bazen sistem test ve online de arkadaşına ev araba göstermek haricinde.
Girmiyorum açık dünya oyunlarını çok seven biri olarak gta 5 170tl hak ettiğini düşünmüyorum ancak güzel bir indirimde 90 70 tl ye alınabilir :)

Rica ederim. Paketlere daha önce bakmadım ama oyun bu kadar iniyor. Yinede o paketin bu kadar düşeceğini sanmıyorum. Tabi ki sürpriz yapıp düşürebilirler de. Bekleyip göreceğiz. :D
Umarım girer oyun çıktığı günden beri GTA 5 alacağım günü bekliyorum resmen[emoji23]. Sonunda kaldıran bir bilgisayar alabildim.

170

Şahsen bende var ancak bazen sistem test ve online de arkadaşına ev araba göstermek haricinde 74rmiyorum açık dünya oyunlarını çok seven biri olarak gta 5 170tl hak ettiğini düşünmüyorum ancak güzel bir indirimde 90 70 tl ye alınabilir :)
Bende 90₺'ye almayı düşünüyordum fakat criminal enterprise DLC'si çok hoşuma gitti güzel bir inddirime girerse onunla birlikte almak istiyorum.

Umarım girer oyun çıktığı günden beri GTA 5 alacağım günü bekliyorum resmen[emoji23]. Sonunda kaldıran bir bilgisayar alabildim.
Bende sizin gibi heyecan yaşadığım günleri anımsadım. Ne beklerdim almak için. :D
Ama aldıktan sonra sıkıldım. Sıkıyor bir süre sonra.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı