Steam yaz indiriminden oyun tavsiyesi

Merhaba, bütçeniz nedir?

Bütçeniz ve sisteminiz nedir?

Bütçem 175TLdir ve sistemim.
Ryzen 5 3600.
RX 570.
Avengers gerçekten kötü durumda. Şu an SteamDB istatistiklerine göre 1000 kişi falan Online. Ki bu pek yeterli bir değer gibi çünkü oyunun asıl odağı Online.
Monster hunter ise hala iyi durumda. Gerek güncellik, gerek oynanış konusunda. O alınabilir.

Tercihlerinize göre R6'ya bakılabilir. Hikayeli bir oyun istiyorsanız Wolfenstein, Dishonored ve Halo tavsiye edebilirim.

@körbiginar ve @Lezize hocalarımın da dediği gibi avengers kötü durumda, alınmaz. Monster hunter: World'ü düşünebilirsiniz. Önerim: R6 Deluxe Edition, Dying Light, Doom Eternal, Dead Cells, hades, Forza Horizon 4, Black Mesa.

Stardew Valley öneririm rahat 50 saat geçirirsiniz.

The Forest.
Witcher serisi.
Forza Horizon 4
ETS 2
LF4D2.
Payday 2
Pes 2021.
HOI4.

Merhaba, fark ettim ki cezalısın bu yüzden bir bütçe yazmanı beklemeyeceğim, avengers oynanamayacak kadar kötü durumda, aktifliği pek yok bu yüzden can sıkabilir. Ayrıyeten Monster hunter sizin için iyi bir seçim olabilir. Seveceğinizi düşündüğüm bazı oyunlar:
1.Dying Light.
Dying Light'ı biliyorsundur yüksek ihtimal fakat alacaksan Dying Light Enchanced Edition almanı öneririm, şu anda çok iyi bir şekilde 30 lira. Crash test skin bundle, the bozak horde, Ultimate survivor bundle, season Pass ve tabii ki the following DLC'leri de bu paketle beraber sizin olacak, alın derim.
2.Hotline Miami.
Oyun tamamiyle kan ve vahşet içeren bir oyun, oyun içerisinde sıkıldığınızda girebileceğiniz bir oyun. Durmadan öleceksiniz ve ölseniz bile oyundan çıkamayacaksınız, bu güzel oyunun fiyatı da 3.60 TL.

3.The Witcher 3: Wild Hunt.
Witcher 3 herkesin oynaması gerektiği süper bir oyundur, oyunu oynarken saatler geçireceksin ve bunu anlamayacaksın bile, bu kaliteli oyun 12 TL.

4. scrap Mechanic.
Oyun benim hoşuma gitmedi fakat bu oyunda yapabileceğinin bir sınırı yok. İster araba yap, ister uçak. Sevebileceğini düşündüğüm bu oyun 21 TL dostum.

5. Resident Evil serisi.
Resident Evil serisi, son oyunu almanı önermiyorum çünkü fiyatı hala tuzlu. Resident Evil 4-5-6 serisini toptan alabiliyorsun. Resident Evil 4, bir köyde başlayan güzel bir hikayesiyle çoğu insanı çıktığı zamanda etkiledi. Resident Evil 5, Afrika'da bir zombi saldırısıyla karşılaştığımız, benim pek beğenemediğim fakat hoşuna gidebilecek olan bir oyun. Resident Evil 6, bir doğum günü partisinde başlıyor ve gayet eğlenceli ve insanı sıkmayacak bir oyun. Resident Evil 4-5-6 beraber Steam üzerinde bir paket olarak satılmakta ve bu güzel paketin fiyatı da 40 lira dostum.
Resident Evil 7: Biohazard, Resident Evil 7 benim serinin en sevdiğim oyunu, FPS bakış açısında ve hikayesini oldukça beğendim bu oyun 30 lira.

6. stardew walley.
Stardew walley, bir çiftlik ve tarım oyunu. Oyunda rahatça vakit geçirirsin ve gayet eğlenceli bir deneyim yaşarsın, ayrıca bir arkadaşın veya sevgilin varsa oyunu co-op bir şekilde oynayabilirsin. Bu güzel oyunun fiyatı da 15 lira dostum.

Buraya kadar dostum, aklımda kalan birkaç oyun daha olursa yazarım. İyi forumlar dilerim.

Forza Horizon 4 ve Assetto Corsa bakabilirsin.

Önerileriniz için teşekkürler ederim hocalarım Monster hunter delux almaya karar verdim.
Iyi forumlar dilerim herkese.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı