Steam yaz indirimleri düşük sistemli gereksinimli oyun tavsiyesi

FlashPower

Centipat
Daha fazla  
Steam yaz indirimleri için oyun arıyorum fakat bütçem düşük ve sistemim iyi değil.
İndirimde gözüme takılan, sevdiğim ve alacağım oyunlar Stardew Valley ile Terraria'dır.
Bu oyunlar ile az çok nelerden eğlendiğimi, ne tür oyunlar alabileceğimi çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Fakat bu oyunlardan farklı tavsiye edebileceğiniz oyunları da bekliyorum.

Sistemim:
İşletim sistemi: Windows 10.
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3-2100
Bellek: 6144MB RAM.
Ekran: AMD Radeon HD 5450.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam yaz indirimleri için oyun arıyorum fakat bütçem düşük ve sistemim iyi değil.
İndirimde gözüme takılan, sevdiğim ve alacağım oyunlar Stardew Valley ile Terraria'dır.
Bu oyunlar ile az çok nelerden eğlendiğimi, ne tür oyunlar alabileceğimi çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Fakat bu oyunlardan farklı tavsiye edebileceğiniz oyunları da bekliyorum.

Sistemim:
Katana Zero, Dead Cells falan diyeceğim ama onlar o oyunlardan biraz daha pahalılar. Oyun bütçenizi net belirtseniz iyi olur çünkü bunlar genel kanıya göre ucuz oyunlar ama size ucuz gelmeyebilir.

Toplam 50 TL oyun topladım. Yaz indirimi bitmeden sizde oyunlarınızı alın.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    298,4 KB · Görüntüleme: 23

Sistemim:

Valve pack alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı