Steam yaz indirimleri ne zaman başlar?

Sırf 3 Türk şehri yok. Toplamda 3 ülke var ve 48 lirayı hakediyor. İndirim gelirse daha iyi tabi ama.
Ben yok demedim zaten, biliyorum başka şehirler de olduğunu ama olması, Türklerin çoğunluğunun sırf Edirne, İstanbul ve Tekirdağ icin oyunun fıyatından fazla DLC'ye verdiği gerçeğini değistirmiyor.

İster 3 ülke olsun, ister 3 şehir. Birkaç kilometre için 50 TL DLC'ye verilmez, yazıktır günahtır. Tabi para yine senin paran, benimki tavsiyeden başka bir şey değil.

Steam Sale Countdown | When is the next Steam Sale Şuanki tarih resmi değil ama en muhtemel tarihi baz alıyor, yaklaşınca da tam günü veriliyor.
Başlasa da fark eden bir şey yok zaten. Sürekli aynı indirimler. Tek farkı tüm oyunlar toplu anda indirime girmiş oluyor. :D
Hocalarım, geçen indirimde 10tl düşmüştü. Bu indirimde de o kadar dusecekse 2ay beklenmez. Zaten 6ay sonra iberia çıkacak. Eğer hafta sonu indirimiyle falan düşerse alırım. Kalan parayla da Mercedes ve schoch dlc'si alırım. Ama o kadar düşer mi ? Belirttiğim gibi bende diğer dlc'ler var. Sırf promods için alicagim. Şu an 2.43 oynuyordum ama 1.37 uyumlu olmadığı için canımı sıkmaya başladı.
Screenshot_20200509-144354.png

Diğer dlc'lere bakınca bu çok pahalı gelmedi. Ama ben diğer dlc'leri indirimde almıştım. Hepsi 10tl civarıydı. Ama onlar eski DLC olduğu için o kadardı. 6-7ay önce beyond baltic sea almıştım, oda 20 küsür TL idi. Yani bu DLC daha fazla düşer mi ?
@lieanddippydeath @UBerk bi bakabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Hocalarım, geçen indirimde 10tl düşmüştü. Bu indirimde de o kadar dusecekse 2ay beklenmez. Zaten 6ay sonra iberia çıkacak. Eğer hafta sonu indirimiyle falan düşerse alırım. Kalan parayla da Mercedes ve schoch dlc'si alırım. Ama o kadar düşer mi ? Belirttiğim gibi bende diğer dlc'ler var. Sırf promods için alicagim. Şu an 2.43 oynuyordum ama 1.37 uyumlu olmadığı için canımı sıkmaya başladı.
Eki Görüntüle 557720
Diğer dlc'lere bakınca bu çok pahalı gelmedi. Ama ben diğer dlc'leri indirimde almıştım. Hepsi 10tl civarıydı. Ama onlar eski DLC olduğu için o kadardı. 6-7ay önce beyond baltic sea almıştım, oda 20 küsür TL idi. Yani bu DLC daha fazla düşer mi ?
@lieanddippydeath @UBerk bi bakabilir misiniz ?
Kesin olmamakla beraber düşer gibime geliyor.

Ben şundan emin değildim; ROAD TO BLACK SEA yeni DLC olduğu için çok indirim olur mu ?
Road to Black Sea Aralık ayında çıktı ve genelde büyük indirimler için en az 6 ay olması gerekiyor. Kesin değil ama oyunun haziran ayının sonuna doğru indirime girme ihtimali var. Babanızın oyunu hemen almasına gerek yok. Papara vb. kartınız varsa içine atın. Oyun indirime girdiğinde alırsınız.

Road to Black Sea Aralık ayında çıktı ve genelde büyük indirimler için en az 6 ay olması gerekiyor. Kesin değil ama oyunun haziran ayının sonuna doğru indirime girme ihtimali var. Babanızın oyunu hemen almasına gerek yok. Papara vb. kartınız varsa içine atın. Oyun indirime girdiğinde alırsınız.
Hocam oyunu almak sıkıntı değil ben daha bekleyemicem. Beyond baltic sea dlc'sini Ekim'de aldım aralikta yeni DLC geldi. Yani gecenki gibi olmasını istemiyorum. İberia gelmeden önce azcik oynamak istiyorum. Eğer indirimde gecenki gibi 10tl indirime girerse beklemeye degmez. Ama sağlam indirim olursa yanında Mercedes dlc'si falan alırım.

Hocam oyunu almak sıkıntı değil ben daha bekleyemicem. Beyond baltic sea dlc'sini Ekim'de aldım aralikta yeni DLC geldi. Yani gecenki gibi olmasını istemiyorum. İberia gelmeden önce azcik oynamak istiyorum. Eğer indirimde gecenki gibi 10tl indirime girerse beklemeye degmez. Ama sağlam indirim olursa yanında Mercedes dlc'si falan alırım.
Dostum sana kesin bir şey söylemek istemiyorum çünkü eğer dediklerim çıkmazsa seni boşuna bekletmiş olacağım. Ama dediğim gibi büyük bir ihtimal indirime girecektir. Fiyat olarak ise 22, 28 civarına düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı