Steam yaz indirimleri oyun önerileri

Selam arkadaşlar, bildiğiniz üzere yaz indirimleri 2023 geldi çattı ve hesabımda 120 TL para bulunmakta. Biliyorum bu dönemde oyun almak için fazla bir tutar değil fakat zaten ben kütüphanemde çoğu oyuna sahibim. Ve maalesef artık eskisi gibi oyun oynayacak çok fazla zamanım yok gerek spor gerek kurs olsun, bundan dolayı sizden çok uzun hikayeli olmayan (hikayesiz de olur) girdiğimde bana eğlenceli vakit geçirtebilecek güzel eğlenceli oyunlar arıyorum. Bana hangi oyunları önerirsiniz çok teşekkür ederim.

1688158348310.png

Hocam benim sepet böyle. Siz de öneri verebilirsiniz. Bütçe:155 TL

High on Life düşünüyorum ben de. Hem kısa hem de eğlenceli vakit geçirmek için bire bir.

Onu bende almayı düşündüm cidden eğlenceli vakit geçirtebilecek bir oyun.

Eki Görüntüle 1842545
Hocam benim sepet böyle. Siz de öneri verebilirsiniz. Bütçe: 155 TL.

Hocam Hitman Absolution 7 TL eğer oynamadıysanız bir bakın derim.

Eki Görüntüle 1842545

Ve listeden birkaç oyundan vazgeçmek isterseniz Mafia 2 Definitive Edition 65 TL tabii oynamadıysanız.

Onu bende almayı düşündüm cidden eğlenceli vakit geçirtebilecek bir oyun.

Hocam Hitman Absolution 7 TL eğer oynamadıysanız bir bakın derim.

Ve listeden birkaç oyundan vazgeçmek isterseniz Mafia 2 Definitive Edition 65 TL tabii oynamadıysanız.
Hocam vazgeçemem maalesef. Hitman fiyatına göre güzel mi?

Painkiller black edition çok da beğendiğim bir oyun değil, vakit geçirmelik, kısa hikayeli ya da hikayesiz oyun istediğiniz için önerdim. Bu oyunun oynanış süresi uzun ama hikayesi ön planda değil bence. Çerezlik bir oyun.

Hocam vazgeçemem maalesef. Hitman fiyatına göre güzel mi?

Hocam bana ve çoğu insana göre Hitman serisinin en iyi oyunudur gizlilik oyunlarını seviyor iseniz 7 lira bu oyun için bedava hikayesi 10-12 saat kadar sürüyor ve hikayeside çok başarılı.

Painkiller Black Edition, Quake 4, Doom 3, fear (1.si) öneririm. BioShock 1 ve 2'yi öneririm. (BioShock 1 ve 2'yi BioShock Infinite'den daha çok sevdim.)

BioShock serisini oynadım diğerlerine bakacağım sağ olun hocam.

Aslında birkaç çerezlik oyun almak yerine 1 tane a kalite oyun alabilirim Days Gone ve Horizon Zero Dawn arasında kaldım.

Eki Görüntüle 1842545

Hocam şunu söylemeyi unuttum Witcher 3 DLC'lerine kesinlikle zam yemeden almalısınız ikisi de en az ana oyun kadar güzeller.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı