Steam yaz indirimleri saat kaçta?

Hiçbir şey belli olmaz hocam geçen sene başyapıt oyunları 2TL 10 TL gibi fiyatlardan topladım bu sene o kadar düşmez ama bannelord u 69 TL gibi bir fiyat bekliyorum.
Hocam şu anda olan indirim neyse yaz indiriminde de aynı indirim devam eder muhtemelen. Tabii sizin dediğiniz olursa çok daha iyi olur ama zor ihtimal.

Hiçbir şey belli olmaz hocam geçen sene başyapıt oyunları 2TL 10 TL gibi fiyatlardan topladım bu sene o kadar düşmez ama bannelord u 69 TL gibi bir fiyat bekliyorum.

Umarim oyle olursa mukemmel olur pazar gunu bir suru kasa gelecek en az 300 TL toplam piyasayi silip supirim :)

Şu an bile indirimde hocam, girecekte.

He pardon benim zaman algim sasti bugün daha yeni 23'u cok pardon :) 9 da baslacak dedi arkadas belki ozman yine indirime girmezmi be hocam bellimi olur.

He pardon benim zaman algim sasti bugün daha yeni 23'u cok pardon :) 9 da baslacak dedi arkadas belki ozman yine indirime girmezmi be hocam bellimi olur.

Bannerlord yaz indirimlerinde hep indirime girdi. Ama 120TL'den bir kuruş aza dahi düşmedi. Bu oyunun gördüğü 2.yaz indirimi. Umarım 100TL altına düşer.

Nasip hocam yeni sistem topladım oyun yok doğru dürüst hesapta insanlar RDR 2 God of War oyna diyorlar RDR 2 150 TL indirimli God of War desen 300 TL çok para benim için tüm umudumu bu indirimlere bağlamış bulunmaktayım.

Bannerlord yaz indirimlerinde hep indirime girdi. Ama 120TL'den bir kuruş aza dahi düşmedi. Bu oyunun gördüğü 2.yaz indirimi. Umarım 100TL altına düşer.

Insalla hocam onu bekliyorum gerci hep videolarini izledim indirir indirmez sıkılmam umarim gerci alabilecek miyim orasida mechul.

Nasip hocam yeni sistem topladım oyun yok doğru dürüst hesapta insanlar RDR 2 God of War oyna diyorlar RDR 2 150 TL indirimli God of War desen 300 TL çok para benim için tüm umudumu bu indirimlere bağlamış bulunmaktayım.

Türk genclerinin ortak problemi maalesef :(

Ülkede her şey farklı dert sistem alırsın ödemesi dert şimdi aileme bir bilgisayar aldırdım kimbilir nasıl zorluklarla odiyeceğiz garip ülke hiç, bir şey aldığına sevinemiyorsun hayalim gerçekleşti kara kara düşünmeye başladım.

Saati yanlış hesaplamışım.

Geri
Yukarı