Steam Yaz İndirimleri Sepetim Nasıl?

Eki Görüntüle 1849653

Şu anlık sepetim bu şekilde. Eklemem için tavsiye ettiğiniz veya sepette olup da fiyatına değmeyecek oyunlar neler?
Düzenleme: Yaklaşık 270 TL ile sepeti kapatmak istiyorum. Toplam 300'ün üstüne çıkmayı düşünmüyorum. High on Life Game Pass'te varmış onu çıkardım şu an 230TL sepet. 40 TL civarı bir oyun ekleyebilirim, ya da toplam o civarlarda tutan birden çok oyun.
Sepet gayet güzel hepsi uygun fiyatlı kaliteli oyunlar türüne göre. Ben birkaç tane oyun önereyim size;

Milk outside'ın ilk oyunu olan Milk inside oyununu da alın direkt devamı çünkü hikaye bağlantılı fiyat 5.5 TL

The Coma Recut ve The Coma 2 Vicious Sisters - ikisi toplam 10 TL ve korku gerilim oyunu seviyorsanız kesin oynayın Türkçe dil desteği var 2 oyunun da.

Detention - 6 TL korku gerilim olarak güzel oyundur farklı sonları mevcut

The Wolf Among Us - 13.65 TL kendine has tarzı vardır dedektiflik hikaye odaklı oyun seviyorsanız kesin oynayın hikayesi çok sürükleyicidir.

Observer: System Redux - 25 TL hafif korku gerilim araştırma olay yeri inceleme ve cyberpunk teması ilginizi çekiyorsan bir bakın derim.

Hellblade: Senua's Sacrifice - 7 TL güzel bir aksiyon macera oyunudur kulaklı oynanması tavsiye edilir Game Pass'te var ama 7 TL hiçbir şey bu oyun için bedava ve dip fiyat. TR desteği de var

Geri
Yukarı