Steam Yaz İndirimleri Sona Erdi

Aldığım oyunlar:
  • Rust
  • Friday the 13th: The Game
  • Insurgency
Aldığım DLC'ler:
  • ETS 2 Beyond The Baltic Sea
  • Payday 2 tüm DLC'ler
  • Dead by Daylight Ghost Face
  • Rocket League Vesper
Şu son indirimlerde almaya değer pek oyun bulamıyorum. Oynayacağım tüm oyunları aldığım için başka şeyler pek cezbetmiyor beni. Ama her indirimde kesin bir ETS 2 veya ATS DLC'si alıyorum.

25 Haziran ile 9 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan Steam Yaz İndirimleri sona erdi. Steam seviyesinin çok kolayca yükseltildiği Grand Prix Etkinliği ile oyun satın alanlar seviyeleri katladılar. Grand Prix Etkinliğine katılan bazı şanslı kişiler ise istek listelerindeki oyunları kazandılar.

Peki siz Yaz İndirimleri boyunca hangi oyunları satın aldınız ve Steam seviyeniz kaçtan kaça yükseldi?

Seviye 34'den 104'e yükseldi.
  • Total War: Attila
  • Fallout Classic Collection
  • Hitman GO
  • Cyberpunk 2077
  • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2: Blood Moon Edition
  • Vampire: The Masquerade - Bloodlines
  • GUN
  • The Fidelio Incident
  • Deus Ex: The Fall
  • Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
  • Deus Ex: Mankind Divided DLC - Season Pass
  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Zombie Army Trilogy
  • Arma 3
  • Arma 3 Contact
  • Arma 3 DLC Bundle 1
  • Arma 3 Apex
  • Alan Wake Franchise
  • The Incredible Adventures of Van Helsing - Complete Pack
  • Sleeping Dogs: Definitive Edition
  • Rust
  • Friday the 13th: The Game
+ 2 tane de hediye Friday the 13th: The Game :D Buradan gelen puanları kullanamadan Grand Prix etkinliği bitti.
Ekran Görüntüsü (733).png

13 lira 50 kuruşa PUBG aldım. Bu indirimden hiçbir şey almayacaktım para bana lazımdı ve hesabımda da 13 lira 94 kuruş vardı. Bu Grand Prix olayından hiçbir şey yapmadan 49 bin jeton kazanmışım. Gerçekten hiçbir şey yapmadım satın almadım oylamadım oynamadım. 15 bin jetona sonraki satın alımda 10 TL indirim veriyordu ve 3 defa 15 bin jetonluk yere tıkladım. 10 10 10 toplam 30 lira indirim oldu ve 43 lira 50 kuruş olan PUBG 13 lira 50 kuruşa geldi.
Nasıl ya? Deli gibi Rust oynadım Rocket League oynadım zar zor 10000 puan kasabildim ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı