Steam Yaz İndirimlerinde 6. Gün

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
İndirimler son hız devam ediyor. Bugünün en iyi fırsat ürünleri ise Football Manager 2013, Alan Wake ve Sleeping Dogs. Oynayıp bitirmemiş olanlar kesinlikle kaçırmasın!

Günün İndirimleri:
Football Manager 2013 - 9.99$
Alan Wake - 2.99$

The Secret World - 14.99$
Mark of the Ninja - 3.74$

Devil May Cry - 24.99$
Sleeping Dogs - 6.24$

Rising Storm - 9.99$
Orcs Must Die! 2 - 3.74$

System Shock 2 - 2.49$
Crysis 2 Maximum Edition - 8.99$

Flash İndirimler:

Serious Sam 3 BFE - 3.99$

Scriblenauts Unlimited - 4.99$
Amnesia: The Dark Descent - 3.99$

Assassin's Creed III - 23.99$

Crysis + Crysis Warhead + Crysis War + Crysis 2 Maximum Edition'ı 16$'a aldım, steam'den aldığım 18 orijinal oyunum olmuş oldu. Çok mutluyum çünkü ilk defa oyunu yapanların hakkını verebiliyorum ve oyunları gönül rahatlığıyla oynayabiliyorum.

Çok mutluyum çünkü ilk defa oyunu yapanların hakkını verebiliyorum ve oyunları gönül rahatlığıyla oynayabiliyorum.

İşte bahsettiğim de bu. Bugün paranız yok diye korsan oynuyor olabilirsiniz ama korsan oynarken kendini akıllı zanneden, çakal zanneden ve orijinal alana aptal gözüyle bakan bir kesim var. Bu kişilere en iyi ders, bunların saatlerce uğraşıp yatığı bir şeyi iç etmektir.

Sizin gibi bilinçli kişiler ise vicdanında mutlaka "bugün bütçem yok ama yarın bu hakkı ödemeliyim" düşüncesinde korsan oynar (bütçesi yetmediğinden bunu kabul ederim) ve günü geldiğinde indirimden orijinalini alıp bu hakkı öder. Takdir ederim böyle düşünceyi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı