Steam yaz indirimlerinde alınabilecek oyunlar?

Arda Y

Centipat
Daha fazla  
Bu indirimlerden faydalanmak istiyorum fakat pek bir şey bulamadım. Sistem sıkıntısı yok tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

- Witch İt (12 TL.)
- Dying Light (20 TL.)
- The Witcher 3 ve DLC' leri (22TL ve en iyisi.)
- The Forest (16 TL ve en az 2 kişi olmalı.)
- Rainbow Six Siege (Biraz pahalı 41.50 TL ama takım olunca efsane oyun.)
- Human Fall Flat (Eğlenceli bir oyun ve 9.60 TL.)
- Left 4 Dead 2 ( Coop hafif üzerinize atlayan adamlardan dolayı hafif gerilim ve 3.70 TL. )
- Town Of Salem ( Arkadaşlarla oynanabilecek biriniz telefonla biriniz ise bilgisayar ile oynayabilirsiniz yani Çapraz platform var ve 6.70 TL.)
- Dead by Dayligt ( Eğer hafif korku ve 5 kişilik oyun arıyorsanız tam size göre ve 12.40 TL.)
- Just Cause 3 (Açık dünyaya meraklıysanız tam size göre ama hikayesi güzel değil ve 6.75 TL.)
- The Witcher 2 ( Başyapıtın bir önceki oyunu. Çok beklentiniz olmasın ama yine de çoğu oyundan iyidir ve 4.65 TL.)
- Sniper Elite 3 ve 4 (Güzel fakat online bir tuhaf en iyisi internet cafede yan yana LAN üzerinden oynamak ve Sniper 3 9.80 TL diğeri Sniper 4 17.80 TL.)
- NBA 2K20 ( Bir basketbol sevdanız varsa alıp denemeniz lazım ve 37.25 TL)
- WWE 2K20 (Amerikan güreşi seviyorsanız ve kendi kariyerini oluşturup oynarsanız efsane bir oyun gerçekten ve 37.35 TL.)
- Pacify ( Korku oyunu ve fazlaca yayıncı oynamış ve gayet güzel oyunu 2 saat gibi sürede bitirip iade edebilirsiniz. 7.35 TL.)
- ARK S.E. ( Efsane bir oyun ama optimizasyon çok kötü yani şaka değil cidden çok kötü benim bilgisayarım oynatır diyebilip alabilirsiniz ve 15.40 TL.)
Not: Bu listeye Mafia 1 ve Rocket League eklemek isterdim ama indirime girmedi.
Sizin de oyun tavsiyelerinizi bekliyorum cidden bu oyun ihtiyacım da var biraz. Herkes yazsın bir sürü oyun deneyip tanımlama şansımız olsun. İyi sosyaller...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…