Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

Hocam cidden güzel oyun ya fakat Online'si ölmüş.

Oyun guzel de işte arkadaş yoksa anlami kalmiyor. Sahsen tam ekipce oynanacak kafa dagitmalik oyun. Last of Us veya benzeri zombie oyunlari gibi solo pek saracagini sanmam.

God of War olabilir ve Detroit become başka aklıma gelmedi.

Listenizde önceden bedava verilmiş çok oyun var. Ya Steam dışında oyun aldığınız başka yer yok ya da haberleri ve indirimleri takip etmiyorsunuz. Geçtiğimiz Ubisoft indirimlerinde çok ucuza kapatabilirdiniz listenizdeki oyunları. Batman Arkham serisi, Tomb Raider serisi, Black Desert ve World War Z Aftermath bedava verilmişti.

Kaçırmışım ya, neyse. Güzel indirime girerse alırım büyük ihtimalle çünkü sarıyor o tarz oyunlar. Bir ara korsan olarak oynamıştım beğenmiştim.

Evet takip etmemiştim. Bunu bir tek Epic Games mi yapıyor yoksa Ubisoft da belirli zamanlarda bedava oyun veriyor mu?

Divinity Original Sin 2, Doom Eternal, Dishonored 2, DMC5, V Rising, Yakuza 0, ve belki tekrar 100 TL olursa Fifa.

Her hafta perşembe günü Epic Games bedava oyun veriyor. İndirim dönemlerinde de kupon veriyor. Ubisoft genelde yaz indirimlerinde kupon veriyor, nadir de olsa bedava oyun verdiği oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…