Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları alacaksınız?

Listenizde önceden bedava verilmiş çok oyun var. Ya Steam dışında oyun aldığınız başka yer yok ya da haberleri ve indirimleri takip etmiyorsunuz. Geçtiğimiz Ubisoft indirimlerinde çok ucuza kapatabilirdiniz listenizdeki oyunları. Batman Arkham serisi, Tomb Raider serisi, Black Desert ve World War Z Aftermath bedava verilmişti.

World War Z'yi Epic bir ara bedava verdi girdim oynadim. Halen yuklu fakat yani bir amaci yok gibi bir şey. Karakter gelistirme veya oyle hikaye falan yok. Episode'lardan olusan bolumler var her Episode farkli sehirlerde geciyor 4 karakterden birini seciyorsun diger 3 karakter bot veya arkadasin varsa onlar diger 3'u oluyor flan sonra zombileri temizliyorsun ama arkadasla eglenceli botlarla oynayinca pek bir eglencesi yok.

Kaçırmışım ya, neyse. Güzel indirime girerse alırım büyük ihtimalle çünkü sarıyor o tarz oyunlar. Bir ara korsan olarak oynamıştım beğenmiştim.
Listenizde önceden bedava verilmiş çok oyun var. Ya Steam dışında oyun aldığınız başka yer yok ya da haberleri ve indirimleri takip etmiyorsunuz. Geçtiğimiz Ubisoft indirimlerinde çok ucuza kapatabilirdiniz listenizdeki oyunları. Batman Arkham serisi, Tomb Raider serisi, Black Desert ve World War Z aftermath bedava verilmişti.

Evet takip etmemiştim. Bunu bir tek Epic Games mi yapıyor yoksa Ubisoft da belirli zamanlarda bedava oyun veriyor mu?

Divinity Original Sin 2, Doom Eternal, Dishonored 2, DMC5, V Rising, Yakuza 0, ve belki tekrar 100 TL olursa Fifa.

Kaçırmışım ya, neyse. Güzel indirime girerse alırım büyük ihtimalle çünkü sarıyor o tarz oyunlar. Bir ara korsan olarak oynamıştım beğenmiştim.

Evet takip etmemiştim. Bunu bir tek Epic Games mi yapıyor yoksa Ubisoft da belirli zamanlarda bedava oyun veriyor mu?
Her hafta perşembe günü Epic Games bedava oyun veriyor. İndirim dönemlerinde de kupon veriyor. Ubisoft genelde yaz indirimlerinde kupon veriyor, nadir de olsa bedava oyun verdiği oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı