Oyun Steam yaz indirimlerinde indirime girecek oyunlar açıklandı!

Hogwarts Legacy yeni çıkmış bir oyun. Yeni çıkması bir yana tutmuş da bir oyun. Bu yüzden indirime gireceğini düşünmüyorum, girse bile %60, %70 indirim olmaz.
Evet öylede bu indirim en büyük indirimleri bunda girmezse neyde girerki hem opimizasyonda sorun olmuştu oyunda belki bu durumdan dolayınyaparlar. %50 beklentim hiç yok zaten belki zorlasan %20 olur umarım.

Evet öylede bu indirim en büyük indirimleri bunda girmezse neyde girerki hem opimizasyonda sorun olmuştu oyunda belki bu durumdan dolayınyaparlar. %50 beklentim hiç yok zaten belki zorlasan %20 olur umarım.
Sonbahar, kış indirimlerinde mutlaka indirime girecektir. Önümüzdeki indirimde indirim olursa eğer söylediğin gibi %20 civarı olur.

Aklımda o var zaten days gone horizon belki uncharted geçen the last of us aldım bir oyun nasıl bu kadar bozuk olabilir. Yermi siyah olur yüzleri bulanıkmı olur ağlamaklımı olurlar düzeltemediler bir türlü.
Oyunu PC'ye portlayan ekip elini yüzüne bulaştırdı TLOU'da. Diğer oyunlarda TLOU'da olduğu kadar problem yok. Days Gone olsun, HZD olsun, Spider-Man olsun son derece stabil çalışıyor sistemlerde. Bir tek Uncharted'ın çıktığı dönem problemler vardı fakat geçen girdiğimde yaşadığım problemlerin ortadan kalktığını görmüştüm, o da son derece stabil.

Oyunu PC'ye portlayan ekip elini yüzüne bulaştırdı TLOU'da. Diğer oyunlarda TLOU'da olduğu kadar problem yok. Days Gone olsun, HZD olsun, Spider-Man olsun son derece stabil çalışıyor sistemlerde. Bir tek Uncharted'ın çıktığı dönem problemler vardı fakat geçen girdiğimde yaşadığım problemlerin ortadan kalktığını görmüştüm, o da son derece stabil.
Beklediğimiz fiyatlarda olursa uncharted kaçırmam.days gone olsada olur olmasada olur kendini tekrar eden yapısı var zaten.

Bende Forest, Raft, strandep Deep, returnal falan girsin istiyorum umarım dolu dolu geçer bu indirim dönemi.

Söylediklerinin hepsi indirime girer.

Hogwars girer mi acaba girse ne kadara düşer bu yaz kaptım kaptım yoksa iflah olmaz artık.

Şu ana kadar hiç indirime girmemiş taş çatlasa %30 belki gelir.

Göreceğiz usta başka ne alınabilir fikrin var mı AAA oyunlardan.

Kesinlikle ve kesinlikle Elden Ring almalısın. Tabii ******** yapımcılar indirim yaparsa. Her indirim döneminde sekhiroyu indirip Elden Ring'i ellemiyorlar.

Söylediklerinin hepsi indirime girer.

Şu ana kadar hiç indirime girmemiş taş çatlasa %30 belki gelir.

Kesinlikle ve kesinlikle Elden Ring almalısın. Tabii ******** yapımcılar indirim yaparsa. Her indirim döneminde sekhiroyu indirip Elden Ring'i ellemiyorlar.
O oyunun yapısını biliyorum galiba ben o tarzdan pek hoşlanmıyorum. Sekiroyu oynuyarak buna karar vermiştim.

Geri
Yukarı