Steam yaz indirimlerinde oyun tavsiyesi ve kararsızlık

gordon248

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
500GB
Ekran kartı
GTX 560
Anakart
LENOVO anakart
İşlemci
i5-2320
Portal bundle Left 4 Dead 2 Garry's Mod gibi oyunlar aldım. Hesabımda 40 TL var ve yakında FNAF Security Breach DLC çıkacak bedava olacak diyorlar bende bu sebeple FNAF Security Breach alsam mı diye kararsız kaldım daha önce crack şekilde oynamıştım ama oyun çok çöktüğü için silmiştim sizce alsam mı yoksa başka bir oyun mu alayım?

Not: Sistem FNAF Security Breach oyununu akıcı şekilde orta - yüksek ayarda oynatıyor kasar yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ücretsiz olabileceği gibi söylentiler dolaştığı zamanlarda aynı zamanda oyun da indirimdeyse alıp 2 hafta bekletiyorum. Ücretsiz olursa iade ediyorum, olmazsa deneyip beğenmezsem iade ediyorum. Siz de böyle bir yöntem izleyebilirsiniz. Tavsiye olarak Hearts of Iron IV önerebilirim. Bence halen çok pahalı ancak, bu indirimde alınabilir.

Oyun değil DLC ücretsiz olarak çıkacak diyorlar DLC oynamak için ana oyun lazım. HOI4 denemeştim çok zor bir oyun.

Pardon, o kısımı görmedim. Crack oyunlarda genellikle arkada bir maden işletmesi çalıştığından çökme sorunları gayet normaldir. Deneyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı