Steam yaz indirimlerinde oyun tavsiyesi

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Steam yaz indirimini God of War için bekliyorum. Yanına da bir oyun eklemek istiyorum oynadığım oyunlar ve tarzlarına göre oyunlar önerir misiniz?
Oynadıklarım:
RDR2, Cyberpunk 2077, Doom Eternal, Batman serisi, Just Cause 3, Dying Light vb.
(Elden Ring iyi bir indirime girerse onu da alabilirim)

eTail gibi key siteleri Büyük indirim dönemlerinde kendi sitelerinde de indirim yapıyorlar oralara bakmadan oyun almayın.Örneğin ben God of War'u 146TL'ye Days Gone ve Horizon'u 81'er TL'ye almıştım.Onun dışında Wolfenstein Alt History Bundle olabilir.890TL'den 140TL'ye düşüyor efsane bir paket açıkçası.

Arkadaşlar, Steam yaz indirimini God of War için bekliyorum. Yanına da bir oyun eklemek istiyorum oynadığım oyunlar ve tarzlarına göre oyunlar önerir misiniz?
Oynadıklarım:
RDR2, Cyberpunk 2077, Doom Eternal, Batman serisi, Just Cause 3, Dying Light vb.
(Elden Ring iyi bir indirime girerse onu da alabilirim)

Doom Eternal oynamışsin zaten Doom 2016 alabilirsin güzel duruyor hele o soundtrack bayılıyorum bir şaheser oyun sırf müzik için de oynananir 45 TL düşüyor indirimde.

Etail gibi key siteleri büyük indirim dönemlerinde kendi sitelerinde de indirim yapıyorlar oralara bakmadan oyun almayın. Örneğin ben God of War'u 146TL'ye Days Gone ve Horizon'u 81'er TL'ye almıştım. Onun dışında Wolfenstein alt history bundle olabilir. 890TL'den 140TL'ye düşüyor efsane bir paket açıkçası.

Wolfenestein serisini bitirdim peki etail de CD key olarak mı veriliyor?

Sekiro: Shadows die twice ve Elden Ring al başka oyun almana gerek yok.

Sekiro'yu düşünüyorum ama böyle item düşürüp kasma gibi faktörler çok sıkmasını istemiyorum sizce karakter kasmak varsa sıkıcı mıydı?

Wolfenestein serisini bitirdim peki etail de CD key olarak mı veriliyor?
Steam key demek istediniz sanırım.Evet bu gibi sitelerden aldığınız oyunlar(Ubisoft oyunu veya spesifik birkaç örnek gibi değilse)Steam Key olarak geliyor.

Edit:Horizon Zero Dawn eTail'de indirime girmiş bile.
Link:Horizon Zero Dawn™ Complete Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Not:kupon kısmına "etailextr5" yazarsanız küçük bir indirim daha alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı