Steam Yaz İndirimlerinden Oyun Önerisi

onur eymen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Önceliklikle kimsenin oyun zevki kimseyle uyuşmuyor çamur atmanın alemi yok. Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.
Not: Oyun fiyatları önceki indirimleri baz alarak listeleri hazırladım yani bi miktar fark illaki olacaktır.
Listem
-To the Moon: Muhteşem hikayesi ile internet olmayan bir akşam çerezlik bir oyun. Tahmin ettiğim fiyat 4,5TL

-Europa Universalis IV/Hearts of Iron IV : Yazın yüzlerce saat gömmelik kült strateji oyunları. 15TL gibi bir fiyattan satılmış olmalarını bekliyorum.

-Rise of the Tomb Raider: Şuan 20. yıl kutlaması var. Yaz indirimlerinde devam edermi bilmiyorum ama fiyatı şuan 13,35TL

-Mortal Kombat X: Rise of the Tomb Raider gibi franchise şuan. Fiyatı 17,70TL

-Metro Redux Bundle: 2033 ve Last Light oyunlarını içeriyor. Ortalama fiyat 15TL

-Prison Architect: Mimari yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hapishane yapma, yönetme oyunu. 12,5TL civarı fiyatı var.

-Gear Solid V: The Phantom Pain: Hideo Kojima oyunu. 30TL falan olur.

-SpeedRunners: 4 kişilik 2D parkur yarış oyunu. Arkadaşlar ile alınabilir. Ortalama fiyat: 6Tl

-This War of Mine: Savaşın kamera arkası desek yeridir. Ortalama 6 ila 12TL arası ( Eğer paranız varsa 2,10TL değerinde olan War Child Charity DLC'sini alıp savaş mağduru çocuklara destek olabilirsiniz.)

Şimdilik aklıma bunlar geldi ETS 2 gibi oyunları yazmaya üşendim. Dediğim gibi daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim beklediğim oyunlar;
  • Call of Duty Warchest (Nostalji amaçlı)
  • Brothers - A Tale of Two Sons
  • Pony İsland
  • Stardew Valley
  • SHENZHEN I/O
  • Totally Accurate Battle Simulator
  • Forager
Bir de Fallout 4 GOTY. Steamden almam herhalde. Diğer sitelerden kovalıyorum.

Ağlayarak söylüyorum Witcher 3'e yeni başladım. Eğer oynamamış olanlar varsa tavsiye ederim. Oyunun sanat eseri olduğu konusunda söylemler vardı. İnanmamıştım. Oyun Picasso'nun tablolarından bile daha güzel. 😂😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı