Steam yedekteki oyunları istediğim diske kuramıyorum

Makaleler
21
2 tane ayrı diskte kütüphanem bulunuyor. Bazı oyunları ilk diske bazı oyunları ikinci diske kuruyorum ama kurmak istediğim son 2 oyunu varsayılan kütüphaneyi 2. disk yapmama rağmen 1. diske kuruyor.

Adsız.png

Yedekten yükleme yapmaya kalktığımda 2. diski varsayılan yapsam bile görüldüğü gibi açıp kapatınca tekrar ilk disk varsayılan oluyor ve oyunu 2. diske kuramıyorum.

Önce steam üzerinden disk seçimini de yapıp normal şekilde oyunu indirecekmiş gibi kurulum işlemi yapın. İndirmeye başlasın sonra durdurun. O anda yedekten yükleme işlemini yapın ve indirme durumu %0'dan %100 olacaktır ve oyunu yedekten yüklemeye başlayacaktır. Daha önce bu sorun başıma gelmişti ve bu şekilde sorunu çözmüştüm. Steam'ın bir eksikliği midir bilmiyorum ama yedekten yüklerken kurulacak diski sormuyor, varsayılan klasörü D: sürücüsü yapmama rağmen C: üzerine kurmaya çalışıyordu oyunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı