Steam yeni hesaba hediye nasıl gönderilir?

arelsmirnov

Femtopat
Daha fazla  
Yeni Steam hesabı açtım diğer hesapta para kaldı. Ben de en azından diğer hesaba hediye oyun alır gönderirim dedim. Şu an arkadaşlık isteği aktif olmadığından gönderemiyorum. Acaba nasıl gönderebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Steam hesabı açtım diğer hesapta para kaldı. Ben de en azından diğer hesaba hediye oyun alır gönderirim dedim. Şu an arkadaşlık isteği aktif olmadığından gönderemiyorum. Acaba nasıl gönderebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni hesaptan öbürü eklenmez para yatırmadığınız için fakat para olan hesaptan kendini eklemen mümkün.

5 dolarlık bir harcama yapman lazım maalesef 5 dolar 42 TL'ye denk bir tutar Steam Türkiye'de bu kuralı bizim paramıza göre yapmadığı için tutarda pahalı oluyor. ya da gidip ana hesabından ekleyebilirsin.

Geri
Yukarı