Steam yeni hesaba hediye gönderilebilir mi?

Litradech

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm.
Bundan tam 27 gün önce CS:GO'da bir sinir ve gazla (normalde sabahtan akşama kadar hile açanlara söven biri olarak ve özür dileyerek söylüyorum) wh açtım ve VAC ban yedim.
Ve aklıma bir fikir geldi benim 2 adet ana Gmail'im var 2. Gmail ile bir Steam hesabı daha açıp ana hesaptan bütün oyunları bu yeni açacağım hesaba hediye olarak yollasam olur mu?
Yani hediye almak için yeni hesapta para yatırmam gerek mi?
Çünkü hesapta 150TL+ oyun vardı...
Teşekkürler.

Öncelikle selamünaleyküm.
Bundan tam 27 gün önce CS:GO'da bir sinir ve gazla (normalde sabahtan akşama kadar hile açanlara söven biri olarak ve özür dileyerek söylüyorum) wh açtım ve VAC ban yedim.
Ve aklıma bir fikir geldi benim 2 adet ana Gmail'im var 2. Gmail ile bir Steam hesabı daha açıp ana hesaptan bütün oyunları bu yeni açacağım hesaba hediye olarak yollasam olur mu?
Yani hediye almak için yeni hesapta para yatırmam gerek mi?
Çünkü hesapta 150TL+ oyun vardı...
Teşekkürler.
Sıkıntı olmaz, hediye gönderebilirsiniz.

Sıkıntı olmaz hocam. İstediğiniz hesaba sıkıntısız hediye yollayabilirsiniz. Ama hediye yolladığınzı hesap ile 5 dolar barajını geçemezsiniz. Yani isterseniz 200 TL lik hediye atın yeni hesabınıza, o yeni hesaptan arkadaş eklemeyemezsiniz.

Hediye yollamak için en az 2 veya 3 gün arkadaş olmanız lazım diye biliyorum.
Ayrıca VAC sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum.
Teşekkürler iyi forumlar
Harcama yapmana gerek yok. Direk gönderebilirsin. Yani arkadaşım öyle demişti.
Teşekkürler iyi forumlar
Sıkıntı olmaz, hediye gönderebilirsiniz.
Teşekkürler iyi forumlar
Hediye alacağın hesapta harcama yapmaya gerek yok.
Teşekkürler iyi forumlar
Sıkıntı olmaz hocam. İstediğiniz hesaba sıkıntısız hediye yollayabilirsiniz. Ama hediye yolladığınzı hesap ile 5 dolar barajını geçemezsiniz. Yani isterseniz 200 TL lik hediye atın yeni hesabınıza, o yeni hesaptan arkadaş eklemeyemezsiniz.
Teşekkürler iyi forumlar
Atabilirsin diye biliyorum.
Teşekkürler iyi forumlar
Kütüphane'de bulunan bir oyunu hediye olarak atabiliyor muyuz? Biri bana açıklayabilir mi?
dostum biraz geç oldu kusura bakma ama (=
ben sorunu şu şekilde çözdüm steam i aç sol üstten steam a bas ordan ayarlara gir
aile yerine gir 'Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver' e bas (tabi önce atmak istediğin hesabı arkadaş eklemen gerek) orda arkadaşların çıkacak hesabı seç bütün kütüphane o hesaba aktarılacak

Son düzenleme:

Geri
Yukarı