Steam yerel ağda ki oyunlar nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Evimde 2 tane bilgisayar var fakat depolama sorunu yaşadım için diğer bilgisayara yüklü olan oyunu nasıl oynarım?
Yani demek istedim internet kafelerdeki PC'nin mantığı gibi.
Steam üzerindeki oyunlar.?

Böyle birşeyi sadece Steam Link ile yapabilirsin ama yarım yamalak. Oyundan zevk almazsın. Internet kafelerde her oyun o bilgisayara yüklüdür. Ana bilgisayardan oynanmıyor.

Evimde 2 tane bilgisayar var fakat depolama sorunu yaşadım için diğer bilgisayara yüklü olan oyunu nasıl oynarım?
Yani demek istedim internet kafelerdeki PC'nin mantığı gibi.
Steam üzerindeki oyunlar?

Steam Link ile streaming yaparak oynayabilirsin. Tabii 2 bilgisayarın da çalışması gerekli. Aynı ağı paylaştığımızdan gecikme değerleri çok düşük olur muhtemelen.

Böyle bir şeyi sadece Steam Link ile yapabilirsin ama yarım yamalak. Oyundan zevk almazsın. Internet kafelerde her oyun o bilgisayara yüklüdür. Ana bilgisayardan oynanmıyor.

Bunu yapan kafeler var. Ortak depolama kullanıyorlar. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum tabii.

Steam Link ile streaming yaparak oynayabilirsin. Tabii 2 bilgisayarın da çalışması gerekli. Aynı ağı paylaştığımızdan gecikme değerleri çok düşük olur muhtemelen.
Upload hızı düşükse oynanmaz. Ben 100 download 15 upload alıyorum ona rağmen görüntü 5 saniyede bir çamurlaşıyor

Hocam Steam Link'i biliyorum diğer PC biraz güçsüz o yüzden iyi olan PC de oynamak istiyorum.

Upload hızı düşükse oynanmaz. Ben 100 download 15 upload alıyorum ona rağmen görüntü 5 saniyede bir çamurlaşıyor.

Lan ile bağlı zaten CAT 6 kablo var 1000/1000
Ama istedim şey bu değil.

Geri
Yukarı