Steam Yetersiz Alan Hatası ve İndirme Durma Sorunu

enesyildiz0

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık birkaç gecedir Rainbow: Six Siege indirmeye çalışıyorum. İnternetim yavaştı geceden geceye durdurarak yüklüyordum. Ama Steam herhangi şekilde kapatılıp açıldığı anda yükleme iptal oluyor. Yüklediğim 20 GB çöpe gidiyor. Tam hatırlamasam da yetersiz alan hatası veriyor. 37 GB yükleyecek gözüküyor 20 GB yüklenmiş. Diskte 55 GB yer var yeterli yani. Zaten indirdikten sonra başka HDD'ye taşıyacağım. Ama dediğim gibi tam ortasında iptal oluyor ve bütün yükleme siliniyor. 2 defa başıma geldi. Şimdi internet sağlayıcımla görüşme yaptım ve internetim 440 KBps'den 880 KBps ye yükseldi. 13 saat gibi bir süre veriyor. Ama o sırada bilgisayar kapanır ve yine geceden geceye yükleyeceğim. Malum evde interneti tek ben kullanmıyorum. Sadede gelirsek, tekrar olur mu? Neden oluyor? Çözümü var mı?

Umarım açıklayabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskte 50GB boş yer olabilir. Oyun 15GB olsa bile bazı oyunlar fazladan yer istiyor. örneğin 30GB oyun yükleyeceksin sana diyor ki beni yüklemen için sisteminde 70GB boş yer olacak ama ben kullanmayacağım sadece olsun ben o boş yerleri göreceğim diyor. Gereksiz verileri bulup silebilirsin. Win+R tuşu ile Çalıştır'ı başlat %temp% yaz çıkanları sil ardından % olmadan (Temp) yaz yine çıkanları sil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı