Steam yılbaşı indirimi için oyun önerisi

ardakurkcu06

Hectopat
Daha fazla  
Sizce yılbaşı indirimleri geldiğinde iyi fırsatlar olur mu? Öneri istiyorum yılbaşına girerken en az 1000 TL değerinde bakiye yatıracağım Steam'e.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani kış indirimi güzel indirimler gelir. Ne tür oyunlar oynarsın seversen ona göre al bence. Açıkçası Steam'de oyunlarda iyi zam yiyor. Batman serisini öneririrm 15TL şu an öneririm. RDR 2 98TL düştüğü gibi almıştım. Şimdi 300 küsure düşüyor. SteamDB sitesinden de bakabilirsin. Dead Cells güzel ben 113TL almıştım 4 gün önce Microsoft sitesinde Full DLC ile.

Olur mevsimsel indirim olduğu için güzel indirimler gelir ama her oyuna gelecek diye bir şey yok yayıncıya bağlı.

Yani kış indirimi güzel indirimler gelir. Ne tür oyunlar oynarsın seversen ona göre al bence. Açıkçası Steam'de oyunlarda iyi zam yiyor. Batman serisini öneririrm 15TL şu an öneririm. RDR 2 98TL düştüğü gibi almıştım. Şimdi 300 küsure düşüyor. SteamDB sitesinden de bakabilirsin. Dead Cells güzel ben 113TL almıştım 4 gün önce Microsoft sitesinde Full DLC ile.

Hocam sevdiğim oyunları alıyorum genellikle bir de anormal fiyat düşüşlerinde alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı