Steam Kış indirimi vs Yılbaşı indirimi

Briann0

Decapat
Daha fazla  
Steam'de şu an kış indirimleri var hesabımda yaklaşık 23 dolarım var. Sizce bu indirimde mi harcamalıyım? Yoksa yılbaşı indirimlerini mi beklemeliyim? Hangisinde daha fazla indirim olur sizce?

Kış İndirimleri(Tyler Durden) ile Yılbaşı indirimleri(Tyler Durden) arasında çok fark olmuyor genelde :)
asd.png

İki farklı indirim olmayacak. Kış indirimi ile hem kış mevsimine girişimizi hem de yeni yılı kutluyoruz. Zaten kış indirimi yılbaşını da kapsayacak sürede 4 Ocak'ta sona erecek.
Bundan sonraki en yakın etkinlik 8 Ocak'ta yapılacak olan Kapitalizm ve Ekonomi Festivali. Yani beklemenize gerek yok.

Yılbaşı indirimi? iki ayrı indirim yok. Şu an güncel kış indirimleri var ve 4 ocakta sona erecek. Başka hiç ek indirim dönemi olmayacak. Alacaksanız beklemeyin.

İki farklı indirim olmayacak. Kış indirimi ile hem kışa mevsimine girişimizi hem de yeni yılı kutluyoruz. Zaten kış indirimi yılbaşını da kapsayacak sürede 4 Ocak'ta sona erecek.
Bundan sonraki en yakın etkinlik 8 Ocak'ta yapılacak olan Kapitalizm ve Ekonomi Festivali. Yani beklemenize gerek yok.
Ben iki farklı indirim olacak sanıyordum. Sizce o bahsettiğiniz indirimde fazla indirim olur mu?

Ben iki farklı indirim olacak sanıyordum. Sizce o bahsettiğiniz indirimde fazla indirim olur mu?
Hayır olmaz. Ufak çaplı oyunları kapsayacak bir etkinlik olur.
Oyun alacaksınız bu indirimde alın. Yaz indirimi ile beraber Steam'in en büyük indirim dönemidir bu.

Kış İndirimleri sonrası başlayacak Kapitalizm ve Ekonomi festivalinde adından da anlaşılacağı üzere sadece ekonomi ve yönetim temalı oyunlar indirime girecek. Alacaksanız 4 Ocak'a kadar devam edecek indirimde oyun alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı