Çözüldü Steam yüklü olan oyunları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrecan9950

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle 2 saatten beri bu sorunla uğraşıyorum fakat hala çözüm bulamadım. Sorunun nasıl olduğunu açıklayayım. Steam'i silip geri yüklediğimde içindeki oyunları tekrar yüklememi söylüyor fakat oyunlar bilgisayarım da şu anda var. Mesela CS:GO D diskindeki steamlibrary dosyasında şu anda fakat ben geri yüklemeye çalıştıgım vakit Steam'den steamlibrary dosyasını seçemiyorum. Yeni bir dosya açıp oyunu yüklüyor. Birkaç video izledim fakat çözemedim. Yardım ederseniz çok mutlu olurum
Herkese iyi geceler.

Çözüm
Dediğiniz şeyi denedim fakat öyle yapmaya çalıştıgım zaman bana C ve D diskim oldugundan kütüphane klasoru acamıyordum başka ama şu anda çözdüm Steam'in yüklü oldugu yerden steamapps e gidip libraryfolderı not defteriyle açıp "3" "D://steamlibrary" kodunu yazıp 3 üncü bir klasör açtım ve sorunum çözüldü.
Muhtemelen denemişsinizdir fakat ben yine alternatif yolu göstereyim.

1619659906810.png

Sol yukardan Steam'e tıklayıp ayarlar diyoruz.

1619659939256.png

Ayarlardan indirmelere gelip "Kütüphane Klasörleri" diyoruz.

1619659973703.png

Oyunlarınızın yükle olduğu klasörü Steam'e okutmak için "Kütüphane Klasörü Ekle" diyoruz ve oyunları içeren dosyayı seçiyoruz. Buna rağmen oyunları tanımazsa eklediğiniz klasöre sağ tıklayıp "Kütüphane klasörünü onarın" seçeneğini seçin. Olmadı oyunları indirmeyi deneyin. İndirmeyi denerken diski tarayıp oyunun aslında belirtilen klasör içinde olduğunu doğrulayabilir.

Dediğiniz şeyi denedim fakat öyle yapmaya çalıştıgım zaman bana C ve D diskim oldugundan kütüphane klasoru acamıyordum başka ama şu anda çözdüm Steam'in yüklü oldugu yerden steamapps e gidip libraryfolderı not defteriyle açıp "3" "D://steamlibrary" kodunu yazıp 3 üncü bir klasör açtım ve sorunum çözüldü.

Çözüm
Hocam,
Oyunları indir tuşuna basın. Kendisi indirmek için başka klasör açıyor demişsiniz. Açsın. %1 %2 olduktan sonra hali hazırda kurulu olan oyun dosyalarını, yeni açtığı klasöre atın. Steamden çıkış yapın ve tekrar girin. Devam et tuşuna tıklayın.
Dosyaları kontrol edip oyunu ekleyecektir indirme yapmadan. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı