Çözüldü Steam, yüklü olan oyunu tekrar indirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emircan Uçar

Decapat
GTA 5 yüklü, hiç sorun olmadan oynuyordum, bugün ise Steam'e girdiğimde GTA 5 yüklü değil olarak gözüküyordu.
Oyun dosyaların baktığımda ise oyun dosyaları duruyordu.

Çözüm
Bu sorunu appmanifest indirip ardından kütüphaneyi tekrar kontrol ederek çözmüştüm.
Sanırım o appmanifest dosyasına ihtiyacım var aradan 1 ay geçti oyunu bir daha indirdim 3-4 gün oynamadan gene aynısı oldu yükle de diyemiyorum çünkü hardiskim dolu bana yer aç diyor.
Neden oyun gözükmez ki anlayamıyorum?

Edit: Dosyayı buldum ve gereken yere attım Steam'ı kapatıp, tekrar açtım, sorun çözüldü. Teşekkürler.
Eğer appmanifestlik bir şeyse kolayca yardım edebilirim. Bende bulunan appmanifest dosya kodlarını sana vereceğim ama tabii bundan önce sorunun çözülüp çözülmediğine dair bilgilendirmen gerekiyor.

Eğer appmanifestlik bir şeyse kolayca yardım edebilirim. Bende bulunan appmanifest dosya kodlarını sana vereceğim ama tabii bundan önce sorunun çözülüp çözülmediğine dair bilgilendirmen gerekiyor.
appmanifest indirdim netten oyun yükl yüklü gözüküyordu fakat oyuna girmeye çalıştığımda girmiyordu bende dosyaları kontrol ettim 13 gb nidirdi ama gene açılmadı aynı olayı 3 kez tekrar etti ve bende en sonunda sildim.
yardımınız için teşekkürler biraz geç döndüm.

Bu sorunu appmanifest indirip ardından kütüphaneyi tekrar kontrol ederek çözmüştüm.
Sanırım o appmanifest dosyasına ihtiyacım var aradan 1 ay geçti oyunu bir daha indirdim 3-4 gün oynamadan gene aynısı oldu yükle de diyemiyorum çünkü hardiskim dolu bana yer aç diyor.
Neden oyun gözükmez ki anlayamıyorum?

Edit: Dosyayı buldum ve gereken yere attım Steam'ı kapatıp, tekrar açtım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı