Steam yüklü olan oyunu tekrar indirmek istiyor

Berkay KORKUT

Hectopat
Yer
Muğla, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro
Meslek
Öğrenci
WD'nin taşınabilir HDD'sine Steam'dan yüklü Grand Theft Auto V, Insurgency, Just Cause 3, Outlast, The Witcher 3: Wild Hunt ve Warframe yüklemiştim (Yaklaşık 225GB). HDD'nin temassızlığını yüzüne Steam'de oyunları ''Oyna'' olarak görmüyor ''Yükle'' olarak görüyor. Ama daha önce Grand Theft Auto V oynarken de HDD temassızlığı yüzünden oyundan atmıştı ama tekrar girebildim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
1f642.png
:)

Çözüm
Sen yükleye bas hocam. O indiriyormuş gibi yapıyor hatta saniyede 78 MB falan alıyor falan. :D
Denetleme yapıyor sonra düzeliyor.
WD'nin taşınabilir HDD'sine Steam'dan yüklü Grand Theft Auto V, Insurgency, Just Cause 3, Outlast, The Witcher 3: Wild Hunt ve Warframe yüklemiştim (Yaklaşık 225GB). HDD'nin temassızlığını yüzüne Steam'de oyunları ''Oyna'' olarak görmüyor ''Yükle'' olarak görüyor. Ama daha önce Grand Theft Auto V oynarken de HDD temassızlığı yüzünden oyundan atmıştı ama tekrar girebildim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
1f642.png
:)
Oyunun kurulu olduğu yeri gösterin Steam'e.

Oyunların olduğu dizini steam ayarlarından kütüphane ekle diyerek seçebilirsin, ayrıca steam yükle butonuna bastıktan sonra oyunu görürse, dosyaları kontrol ettikten sonra oyunu açacaktır. Yüklemene gerek kalmayabilir yani, denemen lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı