Steam yüklü oyunu tekrar yüklüyor

keremsönmz

Hectopat
Selam arkadaşlar, çok saçma bir sorunla karşı karşıyayım bu olay 3 hafta önce de başıma gelmişti oyunu silip yüklemiştim düzelmişti daha 2 gün önce oynadığım oyun bugün Steam kütüphanemde yüklenmemiş görünüyor. Bunu nasıl çözebilirim? Ayarlar indirmeler sağ tık klasörü onar yaptım hiçbir şey olmadı.
1576677476481.png

1576677702065.png

Dostum yanlız orda güncelleme yapıyor. Yükleme değil. Oyunu ne zamandır güncellemiyorsunuz ? Son zamanlarda büyük güncellemeler geldi oyuna.

Dostum yanlız orda güncelleme yapıyor. Yükleme değil. Oyunu ne zamandır güncellemiyorsunuz ? Son zamanlarda büyük güncellemeler geldi oyuna.
şimdi oyunu ne zamandır güncellemiyorsun diye bir şey yok 2 gün önce oynadığım oyuna demek ki dün güncelleme geldi ve güncellemeyi yüklemedim bugünde böyle yapıyor oyunumu görmüyor anlamadım ki
2 gün önce diyor, 2 günden beri oyuna gelen güncelleme 5.3 sürümü ve boyutu 7.6 GB boyutunda bir güncelleme. 28.5 GB değil.
7.6 GB olsa mis gibi olur keşke olsa burda 29 GB yüklemeye çalışıyor.
Bazı forumlarda baktım appmanıfest vs. bir şeyler diyorlar siz bu 7.6 GB'lık güncellemeyi yaptıysanız appmanıfest'i atarmısınız?

şimdi oyunu ne zamandır güncellemiyorsun diye bir şey yok 2 gün önce oynadığım oyuna demek ki dün güncelleme geldi ve güncellemeyi yüklemedim bugünde böyle yapıyor oyunumu görmüyor anlamadım ki

7.6 GB olsa mis gibi olur keşke olsa burda 29 GB yüklemeye çalışıyor.
Bazı forumlarda baktım appmanıfest vs. bir şeyler diyorlar siz bu 7.6 GB'lık güncellemeyi yaptıysanız appmanıfest'i atarmısınız?
Ben Technopat haberlerde görmüştüm güncelleme boyutunu. PUBG oynamıyorum. Şöyle bir çözüm buldum: Steam PUBG güncellemesini durdurun. Steam'i tamamen kapatın (Sol üstteki Steam'e tıklayıp çıkış). Program Files x86>Steam>Steamapps'e girin. 578080 numaralı acf manifest'i masaüstüne taşıyın. Daha sonra Steam'i açın oyunun yüklü olmadığını göreceksiniz. Hemen Steam'i kapatın (Sol üstteki Steam'e tıklayıp çıkış). Kapattıktan sonra acf manifesti tekrar aynı yere atın. Steam'i tekrar açın. Durdurduğunuz şekilde kalmış olması lazım sağ tıklayın ve devam ete basın. Umarım işe yarar.

maalesef olmadı dediğin her şeyi yaptım manifesti masaüstüne atıp steamı açtığında dediğin gibi oldu ama manifesti atınca tekrar aynı yere olmadı.
1576680375002.png

Belli ki
maalesef olmadı dediğin her şeyi yaptım manifesti masaüstüne atıp steamı açtığında dediğin gibi oldu ama manifesti atınca tekrar aynı yere olmadı.
Eki Görüntüle 474773
Steam>Ayarlar>İndirmeler kısmında Kütüphane klasörleri var. Orada sizin dizin bulunuyor mu? PUBG'yi yüklediğiniz yer yani.

Pardon yanlış alıntılama yapmışım, yazdığım içerik sizin alıntının en altında yer alıyor. 😃
Steam>Ayarlar>İndirmeler kısmında Kütüphane klasörleri var. Orada sizin dizin bulunuyor mu? PUBG'yi yüklediğiniz yer yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı