Steam Steam zam gelen oyunlar nelerdir?

Hocam umarım fiyatlar daha fazla artmaz. Uzun bir süre oyun almayı düşünmüyorum. Yeni oyunları başka yöntemlerle oynamak dışında başka çaremiz kalmadı.
Artar hocam malesef. Mortal Kombat'ı görünce okkalı bir küfür savurdum. Tost alsanız daha pahalı tutuyordu eski fiyatı varken. Nasıl 670 Tl yaptılar anlamış değilim. Ama daha zam gelecek malesef kaçınılmaz son. Bir zam da Ea patlatır yakında.

Evet yine geldim. Complex diye bir oyun vardı interaktif seçimli bir oyundu. O da zamlanmış 130 TL olmuş. Aynı yapımcının tüm oyunları zamlanmıştır Late Shift gibi.

Son düzenleme:
Zamların geleceği aylar önceden belliydi neden bu kadar şaşırdınız onu anlamadım. Çoğu oyunun zamlı halleri hala yurt dışı fiyatına tekabül etmiyor, yani hala ucuza satın alıyoruz (yersen). Fakat onunda kırılmasına çok az kaldı bu daha başlangıç. Herkese bol şans, oyun oynamanın bile lükse girdiği bir ülke olduğumuz için emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz 👍.

Artar hocam malesef. Mortal Kombat'ı görünce okkalı bir küfür savurdum. Tost alsanız daha pahalı tutuyordu eski fiyatı varken. Nasıl 670 Tl yaptılar anlamış değilim. Ama daha zam gelecek malesef kaçınılmaz son. Bir zam da Ea patlatır yakında.

Evet yine geldim. Complex diye bir oyun vardı interaktif seçimli bir oyundu. O da zamlanmış 130 TL olmuş. Aynı yapımcının tüm oyunları zamlanmıştır Late Shift gibi.
Normalde MK11 in 450TL ye zamlanması bekleniyordu. Herhalde adamlar kış indiriminde çok sattık diye sevinirken TR fiyatının çok düşük olduğunu görmüşler. :D

İnjustice 1 ve 2, Mortal Kombat X e niye zam yapmamışlar anlamadım. (Yapmazlar inş unutmuşlardır)

Hocam AAA oyunlarada zam gelebilme ihtimali var mı acaba?
En çok onlara zam gelecektir hocam. Yani şöyle anlatayım geniş düşünücek olursak herşeye zam gelecek. Eğer yanlış bilgi değilse firmaların oyunlarını bu fiyatta unutma ihtimali de yokmuş. Steam önerilen kurun altında satış yapan firmaları bilgilendiriyormuş. Ama ben gördüğümü söylüyorum bu bilgi doğru mu bilemem.

Çok doğru söylüyorsunuz hocam. Artık fiyatların olabildiğince geç ve az artmasını ummaktan başka çaremiz yok gibi.

Geri
Yukarı