Steam zam öncesi oyun alımı

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Olayı biliyorsunuz. Simdi zaten büyük firmalarin kendi fiyat politikası olduğu için sonbahar indirimlerini beklesem mi yoksa artmadan alsam mi diye düşünüyorum. Almak istediğim oyunlar: RDR2, GoW, Spider-Man (2 oyunu da), Days Gone, DL2. Genel olarak toparlamak gerekirse demek istediğim şey benim almak istedigim oyunların firmalari zaten büyük firmalar ve kendi fiyatlarını Steam'in önerilenine göre değil kendileri belirliyorlar ya ne olur ne olmaz deyip şu an oyunları alınır mı? Yoksa nasılsa en azından 1 ay daha değişmez diyerek sonbahar indirimlerinde alma tehlikesine girmeli miyim?

Arkadaşlar selam. Olayı biliyorsunuz. Simdi zaten büyük firmalarin kendi fiyat politikası olduğu için sonbahar indirimlerini beklesem mi yoksa artmadan alsam mi diye düşünüyorum. Almak istediğim oyunlar: RDR2, GoW, Spider-Man (2 oyunu da), Days Gone, dl2. genel olarak toparlamak gerekirse demek istediğim şey benim almak istedigim oyunların firmalari zaten büyük firmalar ve kendi fiyatlarını Steam'in önerilenine göre değil kendileri belirliyorlar ya ne olur ne olmaz deyip şu an oyunları alınır mı? Yoksa nasılsa en azından 1 ay daha değişmez diyerek sonbahar indirimlerinde alma tehlikesine girmeli miyim?

Paran varsa al çünkü artık fiyat değişim zamanı çok daha kısa olacak gibi duruyor.

Paran varsa al çünkü artık fiyat değişim zamanı çok daha kısa olacak gibi duruyor.

Hocam hepsini tekde alamam ama kurtarabildigimi kurtarsam mi diye düşünüyorum ama şu an alacagima 1 ay sonraki indirimi beklesem belki 2 oyun daha fazla alırım ama belli de olmaz tam tersi -1 oyun falan bile olabilir bu. Galiba risk alacağız.

Hocam hepsini tekde alamam ama kurtarabildigimi kurtarsam mi diye düşünüyorum ama şu an alacagima 1 ay sonraki indirimi beklesem belki 2 oyun daha fazla alırım ama belli de olmaz tam tersi -1 oyun falan bile olabilir bu. Galiba risk alacağız.

Önerim God of War al kenara koy aynı şekilde Dying Light 2 içinde geçerli.

Hocam cidden bu oyunlar çok büyük paralara veriliyor ve risk almak lazım sanırım. En çok oynamak istediğiniz oyundan başlayın bence, fiyat yükselirse içinizde kalır.

160 TL bütçem var Rdr 2 ve Days Gone arasında kaldım. Bunun yanında Disco Elysium'u ekledim Disco Elysiumdan eminim ama geri kalanına ne alabilirim bilmiyorum. GoW için bütçem yetmiyor.

Valla dostum ben ne olur ne olmaz hem rdr 2 hemde days gone aldım her iki oyunu da seviyorum. Çıktıkları gün pandadan vs tüm oyunculardan izlemiştim almak bugüne kısmetmiş.Birazda pahalılık hem de ciddi pahalılık gelmeden ikisini de aldım hayatta üzmez bu iki oyun hem grafik hem de oynanış açısından. Ha alamadığım ps oyunları var spiderman god of war ama ben daha da zamlanacaklarını düşünmüyorum.Yeter da 1000 tl ye oyun satacaklarsa steamde Türkiye'de Dükkanı kapatır anca panda easter gibileri göstermelik onlara kod yollar bu hale düşmeyiz umarım.
Victoria Mafia def. Forza 5 unchared ve mb bannerload alamadım özellikle bannerload 2 ay öncesine kadar tam alınacak oyunmuş kaçırdık neyse yüzde -60-70 falan inerse 140 falan almaya da razıyım.
Onun dışında fifa ları falan stokladık 23 almayacam zaten çok sıkıntılıymış, 22 yeter uzun yıllar. Onun dışında kalan oyunları da yavaştan artık ağır ağır indirimlerde almayı düşünüyorum. Eskiden 180-200 tl lik bir oyun 50 ye 60 a düşünce kaçırmadan alıyorduk büyük kar ve fırsattı şimdi 150 tl ye falan düşünce sevinecek duruma geldik nereden nereye.

Yeni konular

Geri
Yukarı