Steam zam yapacak mı?

korkusuzz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den oyun almayı dünüşünmiyorum fakat zam gelecek diyorlar. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam güncel kuru 10 TL yaptı fakat zaten büyük şirketler bu döviz kuruna uymuyor. Örneğin EA Dead Space Remake'i 1000TL'den satıyor. Yani Steam sadece sen bu ülkede bu kur üzerinden satabilirsin diyor ama uyup uymamak firmaya kalmış.

Şu an yılın en büyük indirimindeyiz zaten. Alacağınızı alın. Bu indirim bitince zamlar gelebilir. Zamı steam yapmıyor, oyun yapımcıları yapıyor. Yani zam yapılmayan oyunlar da olabilir.

Bir süredir zam gelecek tribi var sosyalde. Kim çıkardı bunu ortaya ya? Adamlar zaten yaptı kura zam yapımcılar da zaten kendileri koyuyor yeni oyunlar en kötüsü 500 lira daha ne zammı yani bunun üzerine? Kaynak oturma organı uydurma insanları manipüle etmeyin kardeşim. Millet korkup bari her şeyi alayıma giriyor algı yüzünden. Yaptığınız çok ayıp ve yanlış. Konuyu açan arkadaşa söylemiyorum bunu. Sallamasyon ile zam haberi uyduranlara diyorum.

Bir süredir zam gelecek tribi var sosyalde. Kim çıkardı bunu ortaya ya? Adamlar zaten yaptı kura zam yapımcılar da zaten kendileri koyuyor yeni oyunlar en kötüsü 500 lira daha ne zammı yani bunun üzerine? Kaynak oturma organı uydurma insanları manipüle etmeyin kardeşim. Millet korkup bari her şeyi alayıma giriyor algı yüzünden. Yaptığınız çok ayıp ve yanlış. Konuyu açan arkadaşa söylemiyorum bunu. Sallamasyon ile zam haberi uyduranlara diyorum.

Tabii, ön siparişte olan oyunu zamlayan Sony, zam yapacağız diye bağıran Paradox. Bunlar oturma organlarımızdan edindiğimiz bilgiler.

Ayrıca bu zam olayı sadece Sosyal'de konuşulan bir şey değil.

Steam'de NBA 2K23 250 liraya düşmüş ülkemizdeki kurları düşününce aslında 250 lira hiçbir şey gibi gözüküyor ama alıp almama arasında kaldım. Geçen sene yaz aylarında 2K22'yi 100 liranın altına almıştım ama sanırım böyle bir şey mevcut kurlarla bir daha olmaz gibi. Sizce 250 liradan oyunu almalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı