Steam zammı oyunlara ne zaman gelir?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Valve'ın oyunları hariç fiyatı artan oyun göremedim. Bu akşam indirim olması lazım, muhtemelen o zamana fiyatları düşürürken güncelleyecekler gibi geliyor ama bilemiyorum. Ne zaman zam geleceği belli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çıkacak oyunlara öneri olarak o kur sunuluyor. Herkes zam yapacak diye bir kural değil.

Zamın şu anki oyunlardan ziyade yeni çıkacak oyunlara daha çok yansıyacağını düşünüyorum. Mevcut olan bazı istisnalar hariç böyle kalır gibi fakat bilemeyiz.

Değil. Kesin zam gelecek diye bir şey de yok. Keza hangi firmanın zam yapıp yapmayacağı da belli değil.
Zaten halihazırda Steam’in önerdiği kuru kullanmayan daha yüksek bütçeli oyunlarda ben bir değişiklik olacağını düşünmüyorum, en azından bir süre. Ancak şu 32’den, 18’den satılan bağımsız oyunların yiyeceği muhtemel zam beni korkutuyor açıkçası daha çok böyle oyunları alacağım indirimde. Blasphemous, Ender Lillies gibi oyunlar zam yemeden alabilirşm umarım akşam indirimlerde.

Cadılar Bayramı'ndan sonra bilindik büyük markaların zam yapacağını düşünüyorum. Valve zam yapmayıp başka bir marka yapsa farklı düşünebilirdim. Bu arada zam saat 6 civarı oldu valve çalışanlarından sonra ilk gören ben olabilirim. :D Kalp krizi.

Geri
Yukarı