Çözüldü Steam Zero Escape 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Maeglynx

Zeptopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, Steam'de "Zero Escape" oyununa girerken 0xc00007b hatası veriyor. Denemediğim çözüm kalmadı. Son olarak burada rapor oluşturmayı deniyorum.

Logfile

Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
OpenAL32 bulunamadı hatası mı aldınız? Bu dosya SysWOW64 klasöründe bulunuyorsa kaldırın. Denetim masasından da OpenAL yazılımını kaldırın. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Zero Escape yolunu izleyin. Burada _Commonredist isimli bir klasör olması lazım. Klasörün içindeki OpenAL kurulumunu yapmayı deneyin.
OpenAL32 bulunamadı hatası mı aldınız? Bu dosya SysWOW64 klasöründe bulunuyorsa kaldırın. Denetim masasından da OpenAL yazılımını kaldırın. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Zero Escape yolunu izleyin. Burada _Commonredist isimli bir klasör olması lazım. Klasörün içindeki OpenAL kurulumunu yapmayı deneyin.

Çözüm
OpenAL32 bulunamadı hatası mı aldınız? Bu dosya SysWOW64 klasöründe bulunuyorsa kaldırın. Denetim Masası'ndan da OpenAL yazılımını kaldırın. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Zero Escape yolunu izleyin. Burada _Commonredist isimli bir klasör olması lazım. Klasörün içinceki OpenAL kurulumunu yapmayı deneyin.

OpenAL32 bulunamadı hatası almıyorum. Oyun açılıyor fakat herhangi bir ses yok.

OpenAL32 dosyasını el ile yüklediğimiz için olma ihtimali var. Bu dosyayı SysWOW64 klasöründen kaldırın. Sonrasında diğer mesajımda belirttiğim yolu deneyin.

OpenAL32 dosyasını el ile yüklediğimiz için olma ihtimali var. Bu dosyayı SysWOW64 klasöründen kaldırın. Sonrasında diğer mesajımda belirttiğim yolu deneyin.

Teşekkürler dediğiniz çalıştı. Fakat _Commonredist dosyası Zero Escape'in içinde değil Steamworks Shared dosyasının içinden çıktı. Çözümleriniz için tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı