Çözüldü Steamapps dizini içindeki "downloads" klasörü nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UltimateTeam

Centipat
Bilgisayarımda yer açmaya çalışırken şöyle bir dosyayla karşılaştım.

1706798955882.png

Bu "downloading" altındaki sayı klasörü ve içindekiler ne ve neden bu kadar yer kaplıyor? Mevcut oyunlar için gerekli bir şey mi yoksa sildiklerimden mi kalmıştır? Ayrıca o numaranın anlamı ne?

Çözüm

Eki Görüntüle 2104455

Bu "downloading" altındaki sayı klasörü ve içindekiler ne ve neden bu kadar yer kaplıyor? Mevcut oyunlar için gerekli bir şey mi yoksa sildiklerimden mi kalmıştır? Ayrıca o numaranın anlamı ne?

Eğer anlık olarak indirdiğiniz bir oyun varsa o oyun o "downloads" klasöründe gözükür yüklendiğinde ise common klasörüne geçer. Eğer anlık olarak indirdiğiniz veya indirmesini durdurduğunuz bir oyun varsa o klasör o oyunun toplam boyutundadır.

Eki Görüntüle 2104455

Eğer anlık olarak indirdiğiniz bir oyun varsa o oyun o "downloads" klasöründe gözükür yüklendiğinde ise common klasörüne geçer. Eğer anlık olarak indirdiğiniz veya indirmesini durdurduğunuz bir oyun varsa o klasör o oyunun toplam boyutundadır.

Çözüm
Evet arkada bir oyun indirmeye başlatmış sonra duraklatmışım demek ki önceden bütün alanı ayırıyormuş. İndirdiğim oyun da The Crew 2 idi o yüzden usa yazıyor dosyalarda 🙂. Teşekkürler.

Geri
Yukarı